Wpis z mikrobloga

@NIEKONWENCJONALNA: Okejj, to może warto pić, ale mniej?
@rudalke: A wiesz, jakie konkretnie wypłukuje? Chodzi mi konkretnie o ot, że od jakiegoś czasu jest hype w pracy na Yerbę, sam zacząłem to pić i chciałbym (oprócz rożnych portali internetowych) poznać zadanie ludzi z zewnątrz.
  • Odpowiedz
@Bigs No yerba odwadnia,razem z tym tracisz witaminy.Warto przy stosowaniu yerby(a mogę ci zagwarantować,że działa mocniej niż kawa,bywały dni gdzie czułem że trochę przesadziłem ją pijąc xD) pić wodę.No i smak może nie każdemu przypasować,ja lubię gorzkie rzeczy akurat więc pijam dla samego smaku.Rano kawę,ale jak wracam ze szkoły np. i muszę coś porobić no to yerba do końca dnia zalewana i można cały dzień pracować :p
  • Odpowiedz
@Rudalke: Właśnie tych internetów sie boję. Szukając przyczyny bólu zatok, wyczytałem że mam tętniaka xD.
Zawsze przed zalaniem piję trochę wody. A może do tego warto byłoby się jakimis witaminkami suplementować?
  • Odpowiedz
@Bigs Nie no aż tak to nie trzeba,jeśli jesz owocki i trzymasz zwykła dietę.To nie jakiś specjalny trunek,poprostu pijąc yerbe w ciągu dnia,pamiętaj również o uzupełnianiu płynów.Soki,woda itp.
  • Odpowiedz