Wpis z mikrobloga

@Unik4t: Ona raczej bardzo into angielski właśnie skoro pracuję w międzynarodowej kancelarii stąd bardzo dziwna odpowiedź, tym bardziej, że nie była pewna.
  • Odpowiedz
@Unik4t: Po angielsku pewnie mówi tak, że się dogada, tylko problem w tym, że jest kobietą, a kobiety nie potrafią łączyć faktów i analizować, więc co z tego, że wie, co znaczy creepy, skoro nie umie tego połączyć w kontekście. Niestety, kobiety są skazane na bycie prymitywnymi i prostymi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Antiax: rozumiem że ktoś nie jest w memy czy ma internet od wczoraj. Ale z łatwością można było to słowo rozbić na creepy i pasta. Ignorując pasta bo bardziej się kojarzy z makaronem niż wklejaniem (ctrl+v), odpowiedz jest prosta. Nie wiem czym to tłumaczyć, jeżeli zna dobrze angielski. Tymczasowym zaćmieniem czy dziewczyna nie umie myśleć logicznie? Wystarczyło troszkę pomyśleć... ()
  • Odpowiedz
Przypominam tylko, że w tym samym odcinku jakiś gość dostał pytanie o WYKOPKI. Tak, WYKOPKI. I był na tyle normikiem, że nie zaznaczył odpowiedzi "Mirki i Mirabelki" (,)
  • Odpowiedz
rozumiem że ktoś nie jest w memy czy ma internet od wczoraj. Ale z łatwością można było to słowo rozbić na creepy i pasta. Ignorując pasta bo bardziej się kojarzy z makaronem niż wklejaniem (ctrl+v), odpowiedz jest prosta. Nie wiem czym to tłumaczyć, jeżeli zna dobrze angielski. Tymczasowym zaćmieniem czy dziewczyna nie umie myśleć logicznie? Wystarczyło troszkę pomyśleć... ()


@Unik4t: nie, bo właśnie pasty w ogóle
  • Odpowiedz
@panbartosz: Normictwo? Dla mnie to debilizm lub/i #!$%@? mózgowe. Nie wiesz co to creepypasta? Ale chyba jeśli nie masz jednej z przypadłości wymienionej wcześniej wiesz co znaczy creepy. I teraz creepy podepniesz pod pikantne, straszne, krem, czy #!$%@? naleśnik
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ranger: ale o STRASZNĄ historyjkę!

Do Twojej wiadomości pasta jest tak nazywana, bo są to historyjki kopiowane i wklejane. Z angielskiego copy-paste. A jak paste, to pasta, a jak straszna copy-pasta to creepypasta. Odniosłem wrażenie że nie wiesz.
  • Odpowiedz