Wpis z mikrobloga

@foxminator2000: Polecam stary https://sourceforge.net/projects/puttymanager/ . Umożliwia importowanie sesji putty jak i tworzenie własnych. Można też wykorzystywać sesje z putty jako szablony konfiguracji (kiedy masz np 100 hostów z identycznym konfigiem, rózniących się tylko hostem albo jakimś innym parametrem). Do tego zakładki, dzielenie ekranu itp. Działa na win7 i win10. Niestety nie jest już wspierany, ale wciąż robi robotę.

Inna opcja to jakiś cygwin/ babun (z tmuxem)i w nim pokonfigurować sesje.

To
@Kryspin013: na win jest natywne ubuntu z ssh i też daje radę nawet współdzieli hosts z windą

@fard: tak mam teraz na win. Trochę uciążliwe przy dużej ilości hostów. Btw dwa hasła w rotacji bo passpolicy każe zmieniać co mc reszta to klucze SSH

@annotate: klucze mam przez putty agent (na win) tylko mgm z poziomu putty jest uciążliwe (brak no clone itd)

@StolenBike: dzięki sprawdzę!

@plushy:
na win jest natywne ubuntu z ssh i też daje radę nawet współdzieli hosts z windą


@foxminator2000: Tak średnio. Tylko jeśli wrzucisz jakiś natywny terminal bo ten domyślny jest o kant dupy rozbić. Z tego co widziałem on nawet kart nie posiada czy chociażby normalnych skrótów klawiszowych nie wspominając o ustawieniach.