Wpis z mikrobloga

#szczecin #zditm #zalesie

Serdecznie pozdrawiam kutacha kierującego linią 80, który pomimo wyraznie dawanych znakow (do zatrzymania) przez stojących na przystanku, postanowił ich olać. Chętnie poznałbym tego jegomościa osobiście i jego marne tłumaczenie.

Po telefonie do centrali dostałem informację zwrotną, że kierowca wg systemu stał na tym przystanku 14 sekund i że niemożliwym jest, że kierowca kłamie (o zgrozo). Podniosłem lekki raban i czekam na oficjalne wyjaśnienie. Oczywiście nie spodziewam sie cudów, a kierowca nawet sie nie dowie o niczym..

Ehh, nie znosze chamstwa i buractwa
  • 11
@wankiel tak wlaśnie zrobię, plus postaram się zainteresować tym chociaż lokalne media internetowe, bo to już kolejny kwiatuszek szczecińskiej komunikacji.
Jak nie będzie chciało się nikomu na takie rzeczy reagować, to nic się nie zmieni. Komunikacja jest odpłatna, więc można wymygać chociaż minimum.

Wg centrali, która przed chwilą się skontaktowala - kierowca obecnie zmienił zdanie i nie zatrzymał się, bo.. nikt nie wykazywał chęci żeby autobus się zatrzymał. Tego już pozwolę sobię
@Factotum: tak, numer boczny oraz czas kursu potrzebny do skargi :P ja pisałem bo nagminnie zdarzało się kierowcom koło mnie odjeżdżać przed czasem, chociaż żeby napisać, #!$%@? osiągnął masę krytyczną jak 3 dni pod rząd o tej samej godzinie nie przyjechał ;)