Wpis z mikrobloga

Gwarantuję wam że to dildo nie oznacza wzrostów. Nie ma najmniejszych szans.
Wszyscy krzyczą że mamy dno w okolicach 6k a niektórzy że teraz lecimy już w górę...
Obecnie możemy co najwyżej niewiele urosnąć. Na bank wrócimy niżej.
Jeżeli ktoś uważa że konsolidacja po takiej bańce trwa 2 tygodnie to jest śmieszny.

- Mam 100% pewności że jeszcze bardzo daleko nam zmiana trendu długoterminowego.
- Mam 100% pewności że przed nami dłuuugi boczniak, w jakimś przedziale w okolicach obecnej ceny albo niżej

Żeby był moon trzeba zewnętrznej kasy, do większej pompy trzeba stale napływającego kapitału.
Obecnie mamy napływ stałych 1800BTC kopanych każdej doby...
Ci którzy siedzą w runku to siedzą, ale Janusze ledwo co się obsrały i uciekli. Ulica nie wróci tak szybko
z nowym kapitałem. Do tego potrzeba czasu...

- Na 80% Spadniemy sporo poniżej 6k.. To nie dno.

Jeżeli myślicie że te odbicia to potwierdzenie dna, to myślę że się przejedziecie na tym...
Ja obstawiam dno na dno 3,5-5k. To może trochę potrwać, nawet bardzo długo..

Możecie robić screenshoty i tak nie usunę tego...

#bitcoin #kryptowaluty
cyberpunkbtc - Gwarantuję wam że to dildo nie oznacza wzrostów. Nie ma najmniejszych ...

źródło: comment_AgRWZfH2JRiHROW0gfjYpSLnbRltKHnm.jpg

Pobierz
  • 12
@pawlo74: Ten wpis to będzie chyba najczęściej zapisywany z całego tagu. Żaden shiciarz nie przepuści okazji do triumfowania kiedy się pomylę. Jeżeli się mylę to będą spamować screenshotem jeszcze ich następcy przez kilka lat :D

Patrz jaką głupotę robię. Samo ryzyko. Jeżeli dobrze przewiduję to przejdzie w ciszy. Będzie zignorowane.. Wiele razy miałem z czymś rację to jedyną reakcją była #!$%@? innych i troll-spam...
Jeżeli się mylę to shiciarze przezyjąorgazm :D
@PrezesWykopu: #!$%@?ę cię. Wystrzczy prześledzić moje wpisy, ile własnego kontentu tu wrzucam i ile się mylę...
Od was i tak zawsze te same prymitywne cebularskie przytyki...
A wy co wnosicie poza takimi komentarzami, spowodowanymi zawiścią i zazdrością? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@cyberpunkbtc: Na mirko zawsze jest tak, że jak poleci o 100$ do góry to "moon", "bull market confirmed" itd.
A jak potem leci o 100$ w dół to "teraz lecimy na 3k"

Moim zdaniem kto miał się wysprzedać po ok. $6500 to już miał tyle czasu na to, że się wyprzedał. Nie mówię, że jestem tego pewny, ale tak to widzę :)