Wpis z mikrobloga

@susuke15: Wielowirnikowce i skrzydła to dwa przeciwstawne bieguny tego hobby. W skrzydle przekonuje mnie właśnie ten zasięg. No i w tym konkretnym przypadku można z tego co wiem zaprogramować trasę i on ją wykona nawet przy braku połączenia z kontrolerem.
No ale skrzydłem nie nagrasz najazdów na budynki, selfie, nie nagrasz tego co bezpośrednio pod dronem. Najlepiej mieć dwa.
  • 0
@xxx12321_new wydaje mi się że akurat w tym chodzi o swobodny lot. By się wczuć bo jednak widzisz w Googlach. Pozwiedzać okolice . Bardziej doświadczasz tego widoku. W sparkach chodzi o zdjęcie np. z wakacji.
@susuke15: ja byłem zaskoczony jego możliwościami (oprogramowanie) ale ogólnie interesuję się dronami wyścigowymi, więc z disco miałem styczność sprawdzając u innej osoby. Bardzo fajne, inne doświadczenie. W tej cenie (poniżej 1200) bym rozważył. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@susuke15: Te skrzydło teoretycznie ma nielimitowany zasięg po wykonaniu moda na 4G.
Sam bym bardzo go chciał ale niestety oszczędzam xd
Ogólnie super sprawa szkoda tylko że kamera 1080 a nie 4k ;p
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@susuke15: Tam w środku gdzie wkładasz baterie musisz wkleić modem LTE i potem do kontrolera (który moim zdaniem jest totalnym dnem) i do skrzydła musisz wgrać oprogramowanie. A jeszcze co do czasu lotu to można na nim spokojnie z 2h wyciągnąć xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@susuke15: Szczerze to nie wiem ;p Wystarczy zakupić odpowiednią baterie :D Na YT z modem jest filmik jak przeleciane ma 57km i czas lotu wynosi 1h 45min :P Ale to chyba wlasnie ten 4G Mod