Wpis z mikrobloga

jak #!$%@? wam moze byc zal czlowieka ktory rzucal sie na typow wazacych 50kg robiac z siebie fightera przed monitorem, rozpil matke robiac z niej menelice jak i ja rowniez #!$%@? bo wazy tyle co wiezien auschwitz wszystkich swoich znajomych traktowal jak smieci wyzyskujac sie nimi brata wyslal do osrodka opiekunczego a wy tu jeszcze sie rozczulacie nad nim

ojej jaka go szkoda ze zlamal sobie noge to musi byc straszne no wspolczuje mu ;(((

no #!$%@? wy tak powaznie? macie jakies srogie #!$%@? mozgowe ze zal wam takiego odpadu ludzkiego?

#danielmagical #patostreamy #grubyoszust #famemma
  • 21
@Karton12: Jak tak możesz mowić o Ulanym Panu? On to wszystko dla rodziny robił- Gosia bez alkoholu by umarła, Bidul w bidulu ma super warunki, łazienka nie jest skończona bo Jacek to nierób, koledzy byli fałszywi, a walka wygrana tylko noga się złamała... A to wszystko dla widzów też było-oni są najważniejsi... A ten podstępny Rafonix to jeszcze napluł na tego złotego człowieka, filantropa i romantyka XXI wieku...
@Karton12: Oglądam U2 od 2 lat. I byłam wielka,, fanka,, Daniela. Bo DDA bo chce polepszyć byt. Etc. I nagle coś mnie olsniło. Jest zwykłym manipulatorem. Który jest gotów sprzedać matkę za 3zł.Tak Gosia piła wcześniej i pić będzie. Natomiast jak można pozwolić by matka sra. ła gdzie popadnie. Dostał ogromną szansę. Mógł pogodzić grube DYMY z normalnym egzystowaniem swojej rodziny. Czy jest mi go szkoda? jako człowieka oczywiście. Bo mam