Wpis z mikrobloga

Właśnie po raz drugi obejrzałem film na kanale #98oktanow o Porsche 911. Mirki 16tyś sub. za taki kanał? Zróbmy jakiś #wykopefekt , bo jak taki kanał przepadnie za brak oglądalności to będzie naprawdę szkoda. Nie jestem w żaden sposób związany z kanałem. Patrzę jaki syf potrafi mieć ponad milion sub., a taki kanał przepadnie bez oglądalności. Widać, że odcinki są inwestycją i miał przekonać nas jakością, nim zacznie generować zyski. Moim zdaniem najlepszy kanał motoryzacyjny na polskim YT.
#motoryzacja #youtube
https://www.youtube.com/watch?v=wC8LLFZjlZ4
  • 4
  • Odpowiedz
@blazejboss: Hejtować nie będę, ale osobiście? Zero szału. W komentarzach oczywiście spust.
Niezłe ujęcia, ale prezenter próbuje być na siłę zabawny, ciągłe Ą, Ę. Tego fragmentu w dresach totalnie nie skumałem, serio kogoś to bawi? Jeszcze ta żenada z rozbieraniem się, jprdl. ()
Z pewnością do wielu to trafi, ale te wydzieranie się co jakiś czas, to dramat. Całość trzyma wyłącznie bardzo dobry montaż.
Oczywiście każdy
  • Odpowiedz
  • 1
@Crow7422 Masz dużo racji.to też mi się nie podoba. Nie mniej zdj są świetne i przegląd aut ,których niewiele osób by zobaczylo,a co dopiero prowadzić i omawiać. Mi to wygląda na strasznie kosztowną produkcję. Ekipa a nie motoznafca z piwnicy.dużo ciekawych informacji.tak merytorycznie.
  • Odpowiedz