Wpis z mikrobloga

Ale gówno się zrobiło na tagu. Grubemu nic poważnego się nie stało skoro będą operować go za 2-3 dni. Widocznie wszystko juz nastawione, w gipsie. Za 2-3 dni dadzą mu śruby i tyle. I grubas o kulach juz bedzie mógł chodzić skoro tak czekaja z operacją. ja gdy miałem złamaną rękę w 2 miejscach to od razu na stół mnie dali, i to było poważne złamanie. A skoro jest taki długi czas wyczekiwania to wcale nie ma tak źle.

Poczekajcie 2 tygodnie i będą streamy już. Zarobi dziesiątki tysięcy. Z pscyha nic mu nie będzie.On jest głupi,nie ogarnia życia. Wspomnicie moje słowa.
#danielmagical
  • 10
@GlebaMisiu: No ja z własnego doświadczenia wiem że jak cos jest poważne to się robi od razu. Tak samo z tym ze On tamm umiera z bólu czy coś XD Dostał zastrzyk w dupsko pewnie i tyle. Przez 8h ma spokój i nie czuje nic. teraz śledzi wykop i myśli jak ładnie wyjść z tego

@Pento_kielbasy: Nie #!$%@?. Grubas nie jest na melinie tylko w szpitalu. Wczoraj był w hotelu.
@manny_lanny: Owszem są kolejki.Ale jak jest coś poważnego to się szuka innego szpitala i tam się robi w trybie pilnym. Samo to że tucznik sam zadecydował że chce być składany w Toruniu. A w takim poznaniu dużo prędzej znajdzie się miejsce. Nic mu nie będzie. Przypomnij sobie ten post za 2-3 tyg jak grubas będzie obrażać wszytskich wokół i zarabiać więcej niż Twoja rodzina w rok
@AdekJadek: To nie wiem jak to teraz jest w szpitalach. Ja byłem operowany w nocy z soboty na niedziele tak o z buta. Nie miałem zagrozenia życia, kolejki też były. Ale jest coś takiego jak selekcja. Jak ktoś ma coś poważniejszego od drugiej osoby to się bierze taką osobę.

Już mi się nawet nie chce spinać z nikim, bo albo nigdy nie mieliscie operacji, albo żyjecie w innym wymiarze XD
Grubemu nic poważnego się nie stało skoro będą operować go za 2-3 dni.


@Rakky:

W sensie nie ma zagrozenia zycia wiec czeka w kolejce jak kazdy obywatel.Fake MMa pewnie nie wyłoży kasy,by daniela "skubali" wczesniej.Ogolnie taki wypadek jak dla zwykłego człowieka, to praktycznie zmiana stylu zycia , pierwsze miesiace bole w #!$%@? , długa rehabilitacja i o to musi zadbac najbardziej na poczatek.Skutki tego bedzie odczuwał i tak konca zycia.
Ustawili