Wpis z mikrobloga

@Januszix67: Jak ktoś wie co robi, to nie tak łatwo, oczywiście nikomu nie polecam, wręcz odradzam, bo to najkrótsza droga by sobie zniszczyć życie. Ogólnie to głupi ludzie(nastolatkowie) powinni się trzymać od tych substancji z daleka, bo sam tramadol ma bardzo niski próg padaczkowy, a benzo to wiadomo, można się wyspać za wszystkie czasy;).
  • Odpowiedz
ty jestes turbokozak gala fighter


@Pevoccer: skąd wiesz kim jestem, przecież pytam o mix kodeiny i alpry, chyba nie tylko nerki ci wysiadły od tego tramadolu.

PS, jak po tramadolu sikasz na brązowo i nie możesz się odlać mimo że ci się chce, to proponuję odstawić. Ja czegoś takiego nie mam, bo nie mam dostępu do tramadolu. jak nie możesz odstawić, to pij jak najwięcej wody(nawet na siłę) i sikaj na
  • Odpowiedz
@RabarbarDwurolexowy: xD pewnie ze nie wiem kim jestes, wiem natomiast ze na trampka nie ma mocnych, pisalem w ramach przestrogi bo nie chce zebys zle skonczyl kodeina to tez jest gowno, obecnie korzystam tylko z MJ ale jeszcze rok temu ostra politoxykomania 3x mi zycie ratowali, wiem jak ciezko to wszystko odstawic i wrocic do normalnego zycia jak juz sie odechce autodestrukcji dlatego tak ostro reaguje jak widze post "ciekawskiego" naprawde
  • Odpowiedz