Wpis z mikrobloga

Marsz równości w Lublinie to brutalne zderzenie dwóch światów, świata zachodniego, tolerancji, wolności i naszego, zamkniętego, pełnego uprzedzeń, ograniczeń.

Homofobia to zjawisko występujące na porządku dziennym w naszym kraju, w szkole, w pracy, w rodzinie, wśród znajomych. Teraz podsycają to jeszcze rządzący oficjalnie gardzący ludźmi o odmiennej orientacji.

I nie chodzi mi tylko o marsze, czy homoseksualistów. Religia i państwo wchodzą z butami w moje życie coraz mocniej. Populizm rozwija się coraz bardziej, a politycy dają ciche przyzwolenie na zachowania takie jak te agresywne ataki podczas marszu.

#lgbt #lublin #marszrownosci
  • 31
@lkdd:

a czy czasem kontrmanifestacja, gdy zaczęła atakować uczestników marszu nie została spacyfikowana? ( ͡º ͜ʖ͡º)


Napisałem gdzieś inaczej?

I czy początkowo marsz nie został zakazany ze względu o troskę uczestników marszu?


Nie odnosiłem się do tego.

Przypi*****sz się o to, że marsz został zakazany ze względu na wasze bezpieczeństwo, zignorowaliście zakaz, zostaliście zaatakowani i to teraz Żuk jest winny ataku ?


No tak, my -
@PiPiPingu: bardzo chętnie dostarczyłbym ci listę tych przesuniętych w stan spoczynku (zwłaszcza, że to pewnie znów 3 sekundy szukania), ale pewnie znowu w obliczu argumentów uznasz, że się "nie liczą", więc na tępą sprawaczałą zielonkę nie będę już tracić czasu ^^
Moje pytanie: a czy czasem kontrmanifestacja, gdy zaczęła atakować uczestników marszu nie została spacyfikowana? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Twoja odpowiedź:

Napisałem gdzieś inaczej?


@staryalejary11: twoje zdanie

"Populizm rozwija się coraz bardziej, a politycy dają ciche przyzwolenie na zachowania takie jak te agresywne ataki podczas marszu. "


Moje pytanie:
I czy początkowo marsz nie został zakazany ze względu o troskę uczestników marszu?

Twoja odpowiedź:

Nie odnosiłem się do
@lkdd

Moje pytanie: a czy czasem kontrmanifestacja, > gdy zaczęła atakować uczestników marszu nie > została spacyfikowana? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Twoja odpowiedź:

Napisałem gdzieś inaczej?


@staryalejary11: twoje zdanie "Populizm

rozwija się coraz bardziej, a politycy dają ciche > przyzwolenie na zachowania takie jak te

agresywne ataki podczas marszu. "


Przecież to nie politycy pacyfikowali tylko policja, która spełniła swoje zadanie. Przecież oczywiste jest, że nie można