Wpis z mikrobloga

No to kochani możemy rozkoszować się słodkim zwycięstwem. Kogo? Oczywiście, że naszym.
Złamanie kości piszczelowej to tak naprawdę 3 miesiące siedzenia na dupie. Tucznik wróci do starej wagi bo z takim złamaniem NIE WOLNO się ruszać. Będzie uziemiony na U2 albo w hotelu. Skłaniam się jednak do U2 dlatego, że pieniądze uciekały ostatnio MOTZNO. Jako, że Rafonix powiedział, że zgody nie ma możemy liczyć na jakieś uwagi w kierunku Kingy i Rafonyksa a to miód na uszy. Czekam tylko na tekst o tym, że złamana noga bo źle stanął a prawda taka, że kopnął w kość biodrową i złamał sobie ten #!$%@? piszczel. Pewnie będzie mówił o rewanżu dopóki lekarz ortopeda go nie uświadomi, że ta noga nie będzie już nigdy w pełni sprawna ( jeśli się mylę to mnie poprawcie ale z mojej wiedzy wynika, że taka kość nie będzie miała tej samej wytrzymałości) więc o rewanżu może zapomnieć. Teraz z wielkiego fajtera zostało nam 92KG pokrzywdzonego kundla z U2. Mam cichą nadzieję, że Rafonix pociagnie jakąś wersalkę z Whisky gdzie będzie się naśmiewał z ulańca, który złamał sobie nogę na jego bioderze. Piękna sprawa. Zapomniałem jeszcze dodać jakiej #!$%@? dostanie Gosiaczek gdy odkryje, że jej kochany Danuś dostał w czambo i złamał sobie nogę w pół ( ͡° ͜ʖ ͡°)
YASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS ( ͡ ͜ʖ ͡)
#patostreamy
#danielmagical
  • 4
@wonsztibijski:
no ale jak to...
przecie na gali take eksperty jak Trybson, Bombel czy Wojtek Gała mówiły, że przez treningi i sport ludzie siem zmieniajom i wychodzom z patologii!!!
A wienc ja myślałem, że Tucznik i Lordoza od dzisiaj bendom co niedziela chodzić do kościółka, nigdy wiencej nie wezmom alkohola do ust, pójdom do pracy na 8 godzin jak pan buk przykałał i bendom staruszki przeprowadzać przez ulicę...
A jedynymi ich