Wpis z mikrobloga

Ale tu są kretyni #!$%@?. Możecie być za rafonem, nie lubić magicala, ale #!$%@? to nie jest żart. Gość bardzo poważnie nogę złamał. A wy #!$%@? beka z niego i dalej najeżdżacie.
Zmienił chociaż trochę swoje życie, być może nie będzie mógł już walczyć, zdemotywuje się i zgadnijcie w co pójdzie...

Po drugie to nie wiecie co by było gdyby nie ta noga, przecież ewidentnie #!$%@?ł się bo źle stanął. I nie, nie bronię go, nie byłem za nikim w tej walce, ale #!$%@? mać ta walka jak dla mnie nie ma rozstrzygnięcia.
#famemma #patostreamy
  • 52
@Krytek: jak mamy być dokładni to trafił w kość udową dokładnie w biodro jedno z najtwardszych kości i taka kość mozna uszkodzić tylko od wypadku nie pytaj skad to wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a chłopina, z którego ciśniesz beke zapewne dostanie tyle hajsu że nie musi robić już nic.


@JacekGmochu: Nie przesadzaj xD za pierwsze walki amatorskie mma zawodnicy dostają około 1000zł. Niech Magical dostanie 2000zł za tę walkę to i tak sporo, a przepije to w tydzień.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JacekGmochu: oglądasz sport gdzie się typy #!$%@?ą po pyskach prawie bez ograniczeń, a płaczesz, bo jeden z nich złamał sobie przy tym girę xd ogarnij się...
Poza tym w tej formie to ma raczej mało ze sportem wspólnego. Ot, celebryci się #!$%@?ą. To jakby Łysy- król osiedla z Seba- Księciem z bloków zorganizowali ustawkę za garażami.

A tekst o tym, że taki luj po tej walce dostanie tyle bejcu, że już
weź gościu taki mocny był w gębie to mu się odbiło na nodze poza tym rafon był zmotywowany bo tamten na niego wjeżdżał itp to ewidentnie była walka wieczoru a ja byłem za rafonixem od początku a ten patus ma za swoje. Rafonix przynajmniekj wziął się za siebie i zobaczył że na streamach źle robi i się ogarnął a ten nic
@JacekGmochu
Bioraca na przykład paru piłkarzy też łamali nogi w takich nieszczęśliwych kopnieciach pierwszy na mysl przychodzi djibrill cisse ale to był ciekawy kolezka , tak czy siak przegrał bierzesz się za poważne rzeczy a nie potrafisz ich robić to tego nie rób bo zrobisz sobie krzywde tego sie malych dzieci uczy
@JacekGmochu: bu hu hu nierozpłacz się nad nim to raz. Dwa dorosły jest i wiedział co robi i co mu grozi po za oczywistym blamażem. Trzy nawet #!$%@? tej walki nie widziałeś bo nie taka była przyczyna złamania. Cztery #!$%@? ci do tego z czego kto się śmieje.