Wpis z mikrobloga

Ale tu są kretyni #!$%@?. Możecie być za rafonem, nie lubić magicala, ale #!$%@? to nie jest żart. Gość bardzo poważnie nogę złamał. A wy #!$%@? beka z niego i dalej najeżdżacie.
Zmienił chociaż trochę swoje życie, być może nie będzie mógł już walczyć, zdemotywuje się i zgadnijcie w co pójdzie...

Po drugie to nie wiecie co by było gdyby nie ta noga, przecież ewidentnie #!$%@?ł się bo źle stanął. I nie, nie bronię go, nie byłem za nikim w tej walce, ale #!$%@? mać ta walka jak dla mnie nie ma rozstrzygnięcia.
#famemma #patostreamy
  • 52
  • Odpowiedz
@JacekGmochu: Ja #!$%@? chyba inną walkę oglądałeś. On złamał nogę po swoim kopnięciu a nie złym stąpnięciu to raz. Dwa, to zwykłe #!$%@? złamanie, które po kilku tygodniach w gipsie się zrośnie i tyle. Na bank pan wycinanka na łbie z panem bez r ogarna mu szybciutko rehabilitację bo show must go on.
  • Odpowiedz
#!$%@? ludzie, takie rzeczy się zdarzają, złamał po kopnięciu. Równie dobrze mógł to być jakiś prze #!$%@? pro elo kozak i też złamać nogę od kopnięcia. Tu się nie ma z czego cieszyć, ja osobiście czułbym niedosyt, 4 lata konfliktu, a rywal łamie nogę pechowo, bo chyba nie powiecie mi że rafon taki kozak jest że wiedział co robi łamiąc nogę magicalowi.

Zresztą nie to jest ważne, ja czuję niedosyt po tej
  • Odpowiedz
@JacekGmochu: XD no rzeczywiście biedny magical, mam się użalać nad nim bo co? Oglądam go wyłącznie dla beki i bawi mnie to jak od samego początku się upadla, a nogę złamał na własne życzenie, nawet do lekarza na podstawowe badania nie poszedł angażując się w sporty walki XD plus te treningi gdzie wygląda i waży praktycznie tyle samo co 4 miesiące temu, knyp rozpija własną rodzinę i robi sobie sam
  • Odpowiedz
@Suck_My_Duck: Co Ty #!$%@?? Pisałem, nie byłem za nikim w tej walce, chciałem po prostu zobaczyć jak to się skończy, podziwiam obu że wzięli się do roboty, trenowali, ale nie klaskałbym #!$%@? nawet gdyby to się stało mojemu najgorszemu wrogowi.
  • Odpowiedz
  • 1
@JacekGmochu pro elo kozak nie wali wódy dzień w dzień i nie ma kości z papieru. Trudno złamać nogę po kopnięciu bo a) albo zdrowie jest #!$%@? i nie powinno się walczyć b) brak techniki - w obu przypadkach jest sam sobie winien. PS. pletwal XD
  • Odpowiedz
ale #!$%@? to nie jest żart. Gość bardzo poważnie nogę złamał


@JacekGmochu: Żart to pchanie się w takie coś bez posiadania umiejętności - przecież to była kwestia czasu.
  • Odpowiedz
@hokuspokus123: To idź się pośmiej ze swojego życia, bo jutro trzeba wstać do roboty na 7 żeby zarobić te 1500 zł miesięcznie, a chłopina, z którego ciśniesz beke zapewne dostanie tyle hajsu że nie musi robić już nic. Faktycznie beka w #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Suck_My_Duck: Nie. Moja retoryka mówi że wynik walki to był przypadek, gość kopnął, złamał nogę, koniec. Najlepsi zawodnicy, którzy wygrywali WIELE walk, trenowali i nie pili całe życie, nagle jednym kopem łamali nogę, to jest normalny wypadek. Na miejscu rafonixa czułbym niedosyt że 4 letni konflikt skończył się w taki sposób.

Moja retoryka mówi też że śmianie się i przerabianie zdjęć tej kontuzji to debilizm.
  • Odpowiedz
@JacekGmochu: No dobrze tu masz rację, ale jeśli twierdzisz że wynik walki to przypadek, to jesteś w błędzie. Magical nie złamał nogi bo ma pecha, tylko dlatego, że ma kości z papieru poprzez picie alkoholu i braku wapnia, a śmiejąc się z kogoś, że ma #!$%@?ć na 7 do pracy, a Magical ma pieniądze do końca życia pokazujesz jakim fanboyem jesteś.
  • Odpowiedz