Wpis z mikrobloga

Z cyklu, kogo można spotkać dorabiając na #uber
" jakiś typ z kontem zamiast imienia miał "q"
tu już miałem pewne podejrzenia, ale mówie #!$%@? może jakiś koleszka co to się chce wyrażać czy coś, wiadomka, takie czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podjeżdżam pod miejsce gdzie miałem typa odebrać, jako że główna arteria, to stanałem na chwile, nikt nic nie podchodzi, nie macha, mówię sobie machnę kółeczko i ogarnę jakąś miejscówkę, jak pomyślałem tak zrobiłem, wróciłem na miejsce, podchodzi jakaś parką, typ otwiera drzwi, zaczyna na mnie #!$%@?ć że jestem #!$%@? i latam jak małpka dokoła XDDDD
Ja powiem szczerze się obsrałem bo #!$%@? nie wiem czy zacznie mi auto #!$%@?ć czy jakiś nóż wyciągnie to słucham tego jego #!$%@?, coś tam dalej gada, w międzyczasie jego panna się ładuje do auta, on wsiada, ja takie XD na mózgownicy i co tu się #!$%@? #!$%@?.png, jako że czas oczekiwania na kurs minął ja tylko mówię, że kurs zakończony i proszę opuścić pojazd, typiara do mnie że jedziemy, ja mówie że taki #!$%@? bo kurs anulowany i proszę sobie zamówić kolejnego ubera, ona się pyta #!$%@? - "Dlaczego Pan anulował kurs?"
Ja #!$%@? kopara w dół, no to mówie że Pani "Partner/Chłopak/Facet mi ubliża, nie będę kogoś takiego wozić"
Typ się na mnie patrzy i widać jak mu gałki oczne latają i mówię mu wprost że proszę wysiadać.
Ten do mnie że za takie coś to bym na mieście dostał #!$%@? XDD i wysiadł #!$%@?ł drzwami.
Laska wysiadła i zostawiła otwarte drzwi (była od strony kierowcy i tam była ulica to fart że żadne auto nie #!$%@?ło i zostawiła drzwi otwarte XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Mówiąc do mnie, że "Drzwi Pan sobie sam zamknie"

Co tu się #!$%@? #!$%@?ło XD
Tyle że anulując zaznaczyłem opcje "nie pobieraj opłaty od pasażera", bo nawet grosza od takich podludzi nie chce XD
"
#heheszki #notakbylo #podludzie
  • 2