Wpis z mikrobloga

Siema! Jesteśmy nowym pubem w Krakowie, który swoje otwarcie będzie miał trzeciego listopada na ulicy Grodzkiej 42 (aktualnie Cemetery Pub).
Będziecie mogli tam wypić dobre piwerko, zapalić papierosa i posłuchać różnej muzyki- od metalu po new retro wave, wszystko w cyberpunkowej oprawie, organizowane będą również metalowe i rockowe koncerty oraz imprezy w klimacie cybergoth.

Pierwszy event już trzeciego listopada, więcej informacji wkrótce!

Może nawet zrobimy kiedyś jakieś rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zajrzyjcie również na nasz fanpage: https://www.facebook.com/RockShotPub/

#krakow #pub #grodzka #klub #metal #rock #koncert #cybergoth #cyberpunk #synthwave #newretrowave
RockShot - Siema! Jesteśmy nowym pubem w Krakowie, który swoje otwarcie będzie miał t...

źródło: comment_kJaMifNznaNq2xXzng1BeHphVD7cLXW1.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RockShot wpadnę że znajomymi i zobaczymy co tam kombinujecie. Ale pytanko. Czym się będziecie wyróżniać? Jaki macie pomysł na siebie? Cyberpunk w KRK aż tak duży że będzie się opłacało? Pytam bo co gdzieś mi się spodoba to po roku zamykają. ;D
  • Odpowiedz
  • 1
@ExGamer przede wszystkim będą nas wyróżniały imprezy w stylu kinky, z pokazami shibari. Będą organizowane eventy związane z Castle Party i Wacken, imprezy dla cosplayerów i larpowiczów... No i nie zabraknie imprez dla wykopków, wszak pub znajduje się w piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czar_Pekla: trochę się zawiodłam :( właśnie przez ten wszechobecny syf i ludzi których to przyciągało ten lokal mnie zaczął odstraszać, a za czasów Twojej Starej siedziało się tam godzinami :(
  • Odpowiedz
zapalić papierosa


@RockShot: Od kiedy nie ma palenia w knajpach, kac mi się zmniejszył o połowę.
Jeżeli u Was palacze mają łatwiej od niepalących, to ja idę gdzie indziej.
  • Odpowiedz