Wpis z mikrobloga

@Dezyderat: Ja nie jestem, a ty? Nie umiesz panować nad emocjami? Jak nie potraficie się z kolegami posługiwać pojęciami to może nie podejmujcie dyskusji. Jak nie potrafisz panować nad emocjami, zalecam to samo.

Po raz kolejny spotykam tyle zrozumienia, tolerancji, spokoju i otwarcia od lewicy że katole mogliby się uczyć... a nie, czekaj! Oni nie mogą przecież. Oni muszą być spokojni i opanowani i nadstawiać drugi policzek, bo inaczej prześladują
  • Odpowiedz
@Dezyderat: Przecież nie od dzisiaj wiadomo, że dla wykopowych prawaków podział prawica i lewica jest wyznaczany tylko jedną zasadą: wszystko prawakom pasuje jest prawackie, a wszystko co im nie pasuje jest lewackie.
  • Odpowiedz
@Hound:

Presja psychologiczna ze strony najbliższych nie jest według ciebie prześladowaniem?


Nie koniecznie. Przykład: presja wywierana na alkoholika, żeby wziął się za siebie może mu uratować życie.
  • Odpowiedz
Psychologiczna ze strony najbliższych nie jest według ciebie prześladowaniem?


@Hound: Już widzę ten idealny świat: Każdy człowiek z osobna, mający inne podejście do życia (wszyscy się różnią) każdą delikatną krytykę wobec siebie będzie nazywał psychologicznym prześladowaniem. xD A najlepsze będą dzieci: nie pójdę spać bo ograniczasz moją wolność i prawo decydowania... hehe I to wszystko sądy będą przyklepywać. Staniemy się ludźmi zombi, nikt szczerze nie wygłosi swoich realnych poglądów, bo
  • Odpowiedz
@invisibleborder: E tam, ja jestem katolikiem i mam #!$%@? na wiare reszty ludzi :) Chcesz to sobie wierz, nie to nie. Nie mam zamiaru przy tym patrzec krzywo na osoby nie wierzące, bo to jest sprawa indywidualna kazdego.

Pozdrawiam katolików i ateistów i żydów i wszystkich. Miłego weekendu, pozdro :D
  • Odpowiedz
@rkowal1980: Ah, klasyczny argument przez wyolbrzymienie. Stać cię na więcej, czemu nawet nie próbujesz?

@wypokowy-egzorcysta: Ew. też można nie być psychopatą i jednak mieć jakieś emocje typu miłość czy sentyment do ludzi, z którymi się było odkąd się pojawiło na świecie. Ale wiadomo, tacy jak ty to ultra kozaki wyprane z emocji, potrafiące kopnąć z chwili na chwilę dziadków, rodziców lub rodzeństwo w dupę, jak tylko im samoocena
  • Odpowiedz
@Hound:

I niby od kiedy to działa?


Czasami działa, ale faktycznie bardzo rzadko. Nieoficjalne statystyki mówią, że 1 osoba na 10 ma szanse wyjść z alkoholizmu. Jakie są szanse wyjścia z ateizmu? Kompletnie nie wiem, ale myślę, że podobnie.
  • Odpowiedz
@Faiko: @Hound:
Alkoholizm to prosta droga do utraty życia doczesnego.
Ateizm to prosta droga do utraty życia wiecznego.

Nie miejcie pretensji, do swoich bliskich - rodziny i przyjaciół, jeżeli chcą Was odwieźć od tego, co ich zdaniem oznacza życiową przegraną.
  • Odpowiedz