Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej. Witam, mam pewien problem. Wczoraj wieczorem zabawiałem sie intensywniej (pierwszy raz tak) ze swoją różową. Oboje jestesmy dorosli. Problem w tym, że trochę poleciało jej do srodka. Twierdzila, że okres będzie miec we wtorek, bo 19 wrzesnia miala poprzedni. Natomiast spóźniał jej sie o 4 dni. W tym wypadku chyba się przekłada. Czy 8 dni przed okresem są dni płodne? Czy warto się zakupić pigułę EllaOne?
Pomóżcie mirki. :/

#zwiazek #ciaza #niebieskipasek #zwiazki #sex

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 46
  • Odpowiedz
AgresywnyUrolog: Weź pigułkę, albo #!$%@? z Polszy do bardziej ogarniętych krajów, gdzie zaradzą waszemu problemowi.

Oboje jestesmy dorosli.

Hehe, czyli macie po 18 lat? Bo mentalnie dorośli nie jesteście Jeśli lubicie na żywca to niech bierze hormony, albo kupi sobie pierścień.
Ja prdl. dzieci. Pchają się w seks a nic #!$%@? nie wiedzą.

Zaakceptował: kwasnydeszcz}
  • Odpowiedz
@Rruuddaa: Ruda przestań #!$%@?ć. Ja mam różne choroby i nie wiem kiedy mam dni płodne - żaden kalendarzyk mi nic nie da. Mało kobiet ma idealne 28-dniowe okresy w tych czasach. Za przesunięcie może odpowiadać wszystko od stresu do podróży - O ile nie sprawdzi jakimś urządzeniem to nie będzie wiedziała, że to akurat płodne. Śluz też czasem może być inny przez choroby, temp. podniesiona przez infekcję itd.
  • Odpowiedz
@Bellie Chodzi mi raczej o sam fakt że ona w ogóle widocznie nie prowadzi żadnych notatek. W kalendarzyku wszystko wpisujesz, choroby, leki, samopoczucie, bóle. Dla samego siebie, by chociaż mieć świadomość jakąkolwiek i wiedzę na temat swojego ciała
  • Odpowiedz
@Rruuddaa: ja też nie prowadzę - bo u mnie to nie miało sensu. Raz okres po 40 dniach, raz po 30, zero reguł. Wiem kiedy dostanę (przez ból przed) i to mi starcza. Ale stosuję antykoncepcję - jak już ktoś nie chce żadnych środków chemicznych to kuźwa kupi prezerwatywy za 10 zeta. Nie rozumiem ludzi jak tutaj - najpierw się zabawią, a później się budzą z ręką w nocniku. Takie zabawy
  • Odpowiedz