Wpis z mikrobloga

@schreder znudził mi się xiaomi mi mix 2s i wczoraj sprzedałem. Miałem brać od żony mi8 a jej kupić redmi note 6pro. Ale gdzieś na YT wyskoczył mi honor 8x, pojechałem do euro AGD, pobawiłem się chwilę i wróciłem z nim do domu. Bardzo mi się podoba wizualnie, fajny duży wyświetlacz. Na tą chwilę płynność działania na plus, bateria te super no ale jest największy minus czyli aparaty. W dzień taki jak
Worior - @schreder znudził mi się xiaomi mi mix 2s i wczoraj sprzedałem. Miałem brać ...

źródło: comment_MkgciaPNdAIOJB7XaBJP4T8tEBLEIkhE.jpg

Pobierz
@schreder ja zmieniam telefony co 3 4 miesiące, więc trochę się pobawię i sprzedam kupię nowy. Oczywiście różnica jest w każdym aspekcie ale wizualnie tak jak pisałem bardzo mi się spodobał
@Worior: A jak jakość rozmów? Bo niby w 2018 w każdym tel powinno być co najmniej przywoicie, ale np. w poprzednim telefonie różowego (Redmi Note 4X) jakość rozmów to takie gunwo bylo, że szok. Normalnie teraz siedzi tymczasowo na Lumii 532 czyli prawie najniższy model a jakość rozmów rewelacja. Tam przez pierwsze kilka rozmów nie rozumiałem połowy z tego co mówiła ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Worior: A zauważyłeś może jakieś problemy przy powiększaniu/zmniejszaniu zdjęć (uszczypnięcie)? Bo jakiś rusek pokazał na teście, że digitizer co chwilę "gubi" przy tym geście palec i się zastanawiam czy to widać w normalnym użytkowaniu poza programem do diagnostyki. Albo jakieś nowe minusy się pojawiły?
@Roosevelt zmieniam telefony co 2 3 miesiące. Więc nadeszła pora by go sprzedać. Miałem wcześniej mi mix 2s i wracam do xiaomi jak go sprzedam. Powiem tak jak za 1300 kupione w polskim sklepie to telefon wart tych pieniędzy. Ja mam wystawiony za 1100 ma dwa miesiące jak jesteś zainteresowany zapraszam na pv
@Worior kupuje telefony tylko nowe, więc niestety ale nie skorzystam - mimo wszystko zycze szybkiej sprzedaży. Powiedziałbys jak tam z aparatem (robi dobre zdjęcia jak dla zwyklego zjadacza chleba), jak długo sie laduje? bo nie ma quickchargea. Na którego xiaomi polujesz?