Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wytłumaczy o co chodzi?
Mam internet z #vectra niby 500mb/s światłowód, no ale na speedteście nie pokazuje mi więcej jak 100mb, wcześniej miałem upc 125mb to pokazywało mi zawsze w okolicach 120mb/s, router EPC3828.
Telefon do vectry robić czy to coś u mnie raczej?

#internet
  • 15
  • Odpowiedz
@Krysztal: Zacznijmy od tego, że w Vectrze nie ma nawet takiej opcji jak "500Mb/s", więc sam nie wiesz jaki masz internet. Do tego vectra nie ma "światłowodów", tylko zwykły kabel koncentryczny z piwnicy do mieszkania.
  • Odpowiedz
@Krysztal: A jakie ma znaczenie, że post jest sprzed tygodnia? Widzę, że jakieś głupoty wypisujesz, to ci odpisuję. Nie ma takiej opcji jak "500Mb/s" w Vectrze. Nie mają też światłowodów. A ty zapewne nie wiesz nawet jaką masz kartę sieciową i się dziwisz, że nie obsługuje ci prędkości większych niż 100-120Mb/s.
  • Odpowiedz
@Krysztal: Widać że ty i ten twój kolega to jacyś typowi janusze którzy nie mają o tym bladego pojęcia xD Vectra sama mówi że nie mają światłowodów tylko koncentryki. Takiej opcji jak 500mb nie ma i nigdy nie było. Jest tylko 600Mb. I działa to bardzo dobrze bo sam mam tego neta. Zresztą zrobili cię w wała dając jakiś stary router którego już od dawna nie dodają (od roku tylko techicolory
Prinklap - @Krysztal: Widać że ty i ten twój kolega to jacyś typowi janusze którzy ni...

źródło: comment_3ucCPe8XWdSj6PB9t3LojLK8c6zYg8X3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz