Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty ten kanal to jakiś ściek Xd

Koleś pisze bzdury ze nie da się zweryfikować umów z PKO i pisze ze scam i ze bardziej wiarygodny jest podpis na kartce papierowej a4 (ksywka @cyberpunkbtc Xd)

Pisze ze algorytmy hashowania nie sa open source.

Okazuje się ze to nieprawda a koleś z bluzgami idzie w zaparte i jeszcze pisze bzdury typu prywatne blockchainy nie istnieją

Koleś followowany i plusowany przez ogrom ludzi

Serio ze wszystkich społeczności krypto polska jak widac najgorsza. Na tel nie chce mi się cytować ale mam tu raptem 20 komentarzy w 2 wątkach ja nic nie usuwam możecie zobaczyc
  • 9
@e3b0c: To sobie sprawdźcie lepiej co on pisał. Według niego weryfikacja hashu polega na porównaniu ciągu znaków z tym co przedstawia mu PKO a nie wyliczeniu go samemu i nie kapuje co w tym jest nie tak. Później pisze że bank nie odważyłby się pokazywać błędnej informacji.
@e3b0c: To sobie sprawdźcie lepiej co on pisał. Według niego weryfikacja hashu polega na porównaniu ciągu znaków z tym co przedstawia mu PKO a nie wyliczeniu go samemu i nie kapuje co w tym jest nie tak.


to juz drugie kłamstwo tego samego dnia. Serio, nie masz rigczu do tego stopnia? XD

@cyberpunkbtc: nie kłam bo nawet dałem Ci instrukcje jak sobie wyliczyc sobie samemu hash, o tutaj:

https://www.wykop.pl/wpis/35870445/to-jest-fred-i-barney-jak-widzimy-tworza-oni-zapis/#comment-126206141
@lGOYKWAheRgqAbhassZmvWZiztjKwC: Jakie kłamstwo? Ty jesteś nienormalny. Cały czas odnosze się do tego że nie weryfikujesz sam hasha, tylko bank ci twierdzi czy jest ok i on to weryfikuje. Ty cały czas gadasz o tym czy to realne że oszuka czy nie, ale to nie ma znaczenia bo nie to jest sednem. Fakt jest taki że w ich serwisie nie weryfikujesz samodzielnie prawdziwości dokumentu.
Umowa ma określony kształt i ustalenia, nie znamy funkcji #!$%@?ącej. Wiec oki - tutaj jedziemy na zaufaniu (nie jestem fanem)


@cyberpunkbtc: O nieznanej funkcji #!$%@?ącej napisałeś Ty i jak widać uznał to za prawdę, potem zostało to sprostowane przez pracownika PKO (użwyają funkcji SHA256, czyli każdy moze sobie to wyliczyć).

Wobec Czego @lGOYKWAheRgqAbhassZmvWZiztjKwC wrzucił tutorial jak to zrobić. Czyli w kolejności:

Pokazuję screeny w chronologii

W linku tutaj piszesz kłamstwo:

https://i.imgur.com/jYmNF01.png