Wpis z mikrobloga

@kaktus1202 80 to zdecydowanie za wysoko. Bezpieczny próg przełączenia na LPG to 30-35 stopni. Przy starszych generacjach przekraczało się obrotami, teraz samoistnie przełącza się na LPG. Ja mam właśnie na 30 stopni ustawione przejście.
@kaktus1202: Ile żeś benzyny zmarnował, u mnie jest na chyba na 30, chociaż i tak to nie działa bo czasami potrafi zapalić samemu od razu na gazie nawet na mrozie, bo gaz jest włączany na obroty, a przy uruchomieniu potrafi akurat złapać 2k RPM na sekundę i przełączy xD
@Crow7422: Święte słowa, mój archaiczny silnik nawet oleju nie bierze mimo, że o niego kompletnie nie dbam ( ͡° ͜
@pan_koralgol: swojego adresu podawal nie będę, ale żadnego zakazu nie ma w formie znaków ani w żadnym regulaminie, deweloper nie zabronił (bo pytalem), musiałaby wspólnota przegłosować. U innych znajomych w nowych blokach (chociażby Avia) tez żadnego zakazu nie ma.
Teść w swoim punto od razu 3k obr i przełączenie robił ;d


@budus2: AŁA! #!$%@? mać, taguj "+18" ;/

Oddawałem już w swoim życiu kilka bloków i w każdym była instalacja z czujnikami CO/LPG i nie można było wjeżdżać takimi samochodami.


@pan_koralgol: i jak ktoś ma LPG dobrze wystrojone, to ŻADEN czujnik się nie odezwie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiesz czemu? Bo emisja spalin na LPG