Wpis z mikrobloga

@Jcobbb Hertz i inne znane marki mają cenniki bz dupy pod zagranice, na takiej zasadzie że często nawet sami wynajmują od innych wypożyczalni auta i jeszcze i są na tym bardziej do przodu niż ta firma od której biorą
@PoProstuMichal: był tu kiedyś mirek który założył wypożyczalnie aut w Łodzi, niestety nie pamietam jak sie nazywał ale to wypożyczalnia auto budżetowych i pamiętam ceny były przystępne. Może sam sie zgłosi jak zobaczy tagi.
@PoProstuMichal: wypożyczałem w 49.pl trzy razy. Za każdym razem zero problemów. Jak pierwszy raz pożyczyłem to miałem oddać w sobotę rano, zaspałem przyjechałem dopiero w poniedziałek i żadnych kar za brak zgłoszenia xD po prostu dopłaciło się za normalny czas użytkowania. Jedyny mały minus to 500 zł kaucji za Citroena C1 (zwrotna jak nic w aucie nie uszkodzisz, jak uszkodzisz to zabierają maks te 500 ziko - uszkodzisz za 400 to
@PoProstuMichal express rent a car w manufakturze. Pracowalem tam pare lat temu i zdarza mi sie wypozyczac od nich samochody. Najtaniej nie jest, ale tanio nie znaczy dobrze. Wypozyczalem raz na Legionow busa to dali mi takiego, ktory po odpaleniu jechał chwile i wchodzil w tryb awaryjny. W expressie daliby mi za taki samochod jakis rabat lub podstawili nastepne. Wiec ta z Legionow odradzam, ale Express ok