Wpis z mikrobloga

Mircy, po aktualizacji win 10 nie miałem sterownika dźwięku z jakiegoś powodu, więc zainstalowałem ten od realtek i teraz nie słychać słów w muzyce, tylko melodię a dźwięk tak trzaska. Nie wiem już co robić ( ͡° ʖ̯ ͡°) #informatyka #pomocy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wons1k: Wejdź w menedżer urządzeń - > Kontrolery dźwięku -> Wybierz swoją kartą dźwiękową -> 2x LPM -> Zakładka sterownik -> Aktualizuj sterownik -> Przeglądaj mój komputer bla bla bla -> Pozwól mi wybrać z listy bla bla -> I wybierz ten co zaznaczyłem na zdjęciu. Jak zadziała to spoko, możesz sobie nawet pogrzebać w opcjach dźwięku w panelu sterowania i przyzwoicie jebnąć basem
M.....u - @Wons1k: Wejdź w menedżer urządzeń - > Kontrolery dźwięku -> Wybierz swoją ...

źródło: comment_nMuWIFAL2FK3Lu5E0z3pDGMpzyja8asX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MrPikachu: w kontrolerach dźwięku mam "NVIDIA virtual audio device", "Audio dla wyświetlaczy intel" i "Realtek high definition driver" którego nie było przed zainstalowaniem sterownika realtek
  • Odpowiedz
@Wons1k: A weź odznacz ptaszka ze zgodnym sprzętem może się pojawi ten od sterownik od microsoftu. Chociaż kurnia ty masz jakieś SST, przypadkiem to nie jakiś tani asus z intel atomem ? Fabrycznie miałeś win 8.1?
  • Odpowiedz
@Wons1k: To ciul, nie pomogę. Ostatnio bawiłem się z tymi sterownikami SST pod windows 10 i poległem (wgrałem ziomkowi windows 8.1 i wszystko działało). Może ktoś inny będzie znał rozwiązanie tego problemu.
  • Odpowiedz