Wpis z mikrobloga

@cyberpunkbtc: Mastercard nie rozsmieszaj mnie . Tak sie sklada ze ktos kogo bardzo dobrze znam pracowal u nich krotko jako software developer na poziomie #!$%@? (wysoki level) i urwal sie bardzo szybko od nich bo powiedzial ze takiego burdelu i zacofanai technologicznego to jeszcze w zyciu nie widzial .
  • Odpowiedz
@h4ckthepl4net: Co za dzban. W dupie mam ten cały mastercard i to co ty o tym twierdzisz. Z pewnością nie jesteś kompetentną osobą żeby mi mówić co oni potrafią a czego nie, ale to nie ma znaczenia bo i tak ich nie chcę w bitcoinie> Tylko śmieszy mnie to jak kombinują i trzęsą dupą...
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: czlowieku ten sebix anon pracuje i pracowal dla najwiekszych graczy IT na rynku zna topowych inzynierow z wiekszosci najwiekszych firm technologicznych i finansowych i wymienia z nimi regularnie doswiadczenia . Wiec dzbanem jestes ty jesli nie rowzumiesz jakie implikacje we wdrozeniu operacji bitcoinem przez mastercard ma ich zapasc technologiczna ( a co za tym idzie kultura techniczna wewnatrz firmy)
  • Odpowiedz
@h4ckthepl4net: Przestań dzieciaku mi pyskować i opowiadać legendy bo to śmieszne. Po prostu twój sposób wypowiedzi jest kretyński.

-Napisałeś mi że to dinozaury
-Zpaytałem co to ma wspólnego z tym co zamierzają zrobić
-Odpisałeś "czytac nie umiesz ? to technologiczne dinozaury" (no przecież ci napisałem że dinozaury i masz mnie słuchać! czytać nie umiesz???!!!)

To jest dzbanerstwo
  • Odpowiedz
@proszebardzo2:

Ty w ogóle wiesz o co chodzi w bitcoinie i po co on nam jest? Na #!$%@? ci bitcoin jak będzie ci pośredniczył w tym mastercard? Na #!$%@? całe krypto? Nie ogarniam was ludzie. Macie #!$%@? we łbach. Widzicie w tym jednostkę spekulacyjną, na której chcecie się dorobić bo ma wzrosnąć jej wartość a na #!$%@? ona już nie kapujecie. I kombinacje nie wiadomo po co z wdrożeniem tego później
  • Odpowiedz