Wpis z mikrobloga

Moduł legendarny na Kurfurim założony. Trochę boli że zasięg dział głównych spadł do 19km zwłaszcza jak się nie lubi uzywać samolotu zwiadowczego, ale cieszy że szybszy jest reolad oraz obrót wierz. Jedna z pierwszych bitw wypadła całkiem ładnie. Dodatkowa zdążyła podczas bitwy wypluć ponad 1000 pocisków (òóˇ). Będziemy karać za zbytnie podpływanie - hehe.
#worldofwarships #mirkowows #kuchwalemirko #wows
Slay72 - Moduł legendarny na Kurfurim założony. Trochę boli że zasięg dział głównych ...

źródło: comment_g2SIeGOg295zCi7RmqgLjYuu3YgNIBi9.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Mr_Aves: No wbrew pozorom nie. Wykrywalność spada do 13,z haczykiem a od tego blisko już do 11,6 czyli zasięgu dodatkowej. Więc często gęsto jest tak, ze krążek mnie wykrywa, wpada i zanim obróci dostaje już łupania z dodatkowej:)
A swoją drogą zrobiłem kapitana z IFHE na Bismarku. Nie zauważyłem aby dodatkowa robiła jakoś istotnie większy damage, za to byłem widoczny na pół mapy ( z kamo wykrywalność Bismarka spada do
  • Odpowiedz
@Slay72: Z IFHE masz 41/48mm penetracji na działach dodatkowych, co umożliwia przebicie pokładu praktycznie wszystkich okrętów w grze. Jak dla mnie różnica jest kolosalna, nawet na Bismarcku.
  • Odpowiedz