Wpis z mikrobloga

@Croudflup: To mnie akurat nie przeraża. Po prostu Twój post wygląda jak zarzutka :)

Ale jak już miałbym wskazać na coś co mnie może martwić w całej sytuacji, to mam obawę, że takie akcje stopniowo próbują wykorzenić białych ludzi ze swojej kultury na rzecz np. czarnych.

Przykładowo próbują zrobić czarną postać z białej w Wiedźminie. Ale jakoś nikt nie próbuje z żadnej postaci pochodzącej z kultury czarnych zrobić białej. Powody mogą
@#!$%@?: czarni żadnej kultury nie stworzyli? Ciekawe ! Przypominam, że Rzym na którym się wzoruje każde europejskie miasto a każdy europejski język wywodzi się z łaciny brał przykład z blisko wschodnich imperiów gdzie wierz mi białych nie było.
A co do wypierania białych z kultury, w sytuacji, gdzie międzynarodowo mamy już wszystkie rasy ludzi w każdym państwie i nikogo nie dziwi widok czarnego/żółtego na ulicy to chyba normalne że trzeba budować młodym
@Croudflup: jak piszesz że rzym wzorował się na kulturze czarnych to spójrz na fakt że kiedyś ci czarni budowali budowle które do dzisiaj nie wiemy jak wybudować, a teraz czarni nie umieją chatki z gówna ulepić, tak więc tego. A to ciri miała być czarna a nie yen
@ina95: ale twój argument to w zasadzie co ma pokazać ? Przecież dziś czarny już jest po kadencji prezydenta Stanów zjednoczonych, jest wybitnym astronomem (Neil Tyson) i na wszystkich innych zwykłych płaszczyznach życia są po prostu wymieszani. Rasa nie ma już znaczenia bo doszliśmy do poziomu cywilizacyjnego gdzie patrzymy w gwiazdy mój drogi. A jeśli chcesz brać skrajności i mówić o plemionach w Afryce to przecież istnienie takich plemion co celowe
@Croudflup: ma pokazać że głupoty piszesz, i uważasz że czarni nie są już geniuszami bo zaczęli kopulować z białymi? To tak im na mózgi padło że jak byłam w pracy w londynie to nie znalazłam czarnego który by miał jakąś charyzmę albo był choćby przeciętny, z wyjątkiem sąsiada jamajczyka. Piszesz o jakiś 2 czarnych którzy coś osiągnęli ale chyba zapominasz o statystyce i o fakcie że afryka puki będzie dalej taka
Trzymaj się swoich kłamstw jeśli Ci tak dobrze, ale innym mógłbyś ciemnoty nie wciskać.


@#!$%@?: Pokazałeś całkiem fajny pokaz bezradności w braku argumentów i przyznanie mi racji, dzięki !
@ina95: bo to niezadowolenie to zatwardziały rasizm, który drzemie w nas bardzo mocno pod skórą. Nie zawsze co sama zauważyłaś i wiesz, czarni byli na równi z białymi i zmieniło się to dopiero 10-20 lat temu tak rzeczywiście? W krajach 1 świata,