Wpis z mikrobloga

Szanowni użytkownicy wykopu, Mirki i Mirabelki. Mam problem nie za duży, ale też nie za mały. Mój braciszek wymyślił se niedawno taką głupotę jak ślub i tu jest mój problem, ślub już był, prezent wręczyłem ale ubogi bo #brakpracy więc powiedziałem że resztę prezentu dostanie jak wrócą z miesiąca miodowego. Chciałem kupić mu jakieś super sztućce ale dostał od kogoś innego i muszę znaleźć inny prezent (dawanie kasy nie wchodzi w grę). I za cholerę nie mam pomysłu co mogę im dać ( ͡° ʖ̯ ͡°). Budżet tak do ok 1k cebulionów. Chciał bym aby to było coś co przetrwa w domu przez lata, ale też żeby było chociaż trochę użyteczne. Jeśli któryś z waszych pomysłów mi się spodoba i go zrealizuje to autorowi sprezentuje jakaś nagrodę (haczyk jest taki że nagroda zostanie wybrana przeze mnie i będzie dobierana na podstawie wpisów tego użytkownika ( ͡º ͜ʖ͡º) )

#pytanie #problem #pomocy #prawiekonkurs #prezent
#slub
  • 6
może jakiś zestaw lepszych garnków? Niby brzmi nudno, ale może być bardzo przydatne - gotować przecież muszą ;p Niektóre można znaleźć z naprawdę ciekawymi funkcjami ułatwiającymi robotę ;)