Wpis z mikrobloga

  • 22
Ten nowy burger Fresh Tasty w #mcdonalds to jest jakiś żart. Okropny, wyrzuciłem połowę, nigdy więcej. A było Jalapeno to było dobrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 20
  • Odpowiedz
@Dpdp: xD już jakiś rok temu w Czechach weszły te Fresh burgery i miałem dokładnie tą samą reakcję. Już wtedy wiedzialem że coś się szykuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A ja Wam powiem coś o sosie. Pochodzi z burgera Big Tasty Bacon którego można spotkać np. w Czechach. Należy do standardowej oferty i uchodzi za jednego z lepszych w ofercie. Miałem okazję próbować i mi smakuje. Co do "naszej wersji", tj. Fresh Tasty - mnie osobiście to smakuje. Być może firma mapuje sobie czy jest sens wprowadzać do Polski burgera Big Tasty Bacon.
  • Odpowiedz
Dzisiaj go jadłem, bo jest w promocji za 2 zł. Właśnie chciałem pisać, że jest okropny, ale najpierw chciałem znaleźć opinię na Mirko. Cieszę się, że nie tylko ja mam taką opinię bo już myślałem, że dostałem jakiegoś zepsutego xD
  • Odpowiedz
To jest dla kobiet w ciąży, tylko szkoda że nie dali takiej informacji. Hamburger z pomidorem i sosem o smaku kawy. Na obrazku wydawał się całkiem smakowity, ale ten obrzydliwy sos...Jednego z lekkim obrzydzeniem zjadłem, bo byłem głodny, drugi wylądował w koszu. Nigdy więcej.
  • Odpowiedz