Wpis z mikrobloga

Czy cokolwiek na brzuchu (189cm, 87kg i w zasadzie brzuch odstaje trochę, brak mięśni) można w miesiąc zmienić? Zacząłem tydzień temu ćwiczyć i zastanawiam się jak mógłbym przyspieszać wyskakiwanie mięśni na brzuchu. Dietę mam dosyć zróżnicowaną i nie tłustą ani śmieciową alkoholu też nie pije (nie pije żadnych słodkich napoi ani nie zapycham się gówno jedzeniem) ale nie liczę kalorii, nie działa to u mnie bo za dużo czasu mi zjadało niegdyś i nie lubiłem tego zapisywać na myfitnesspal. Jem nie za dużo nie za mało, ale zazwyczaj nieregularnie. Co byście doradzili? #mirkokoksy
  • 8
  • Odpowiedz
@Croudflup: ogólnie żeby zmienić wygląd to 80% zależy od diety. Jeśli ćwiczysz, jesz zdrowo i co 2 tygodnie kontrolujesz wagę. Nie schodzi to ucinasz ilość jedzenia to spoko. Ale jak jesz co popadnie, nie potrafisz się powstrzymać lepiej liczyc.
  • Odpowiedz
Ale jak jesz co popadnie, nie potrafisz się powstrzymać lepiej liczyc.


@NickciN: nie mam z tym problemu jak coś raczej zawsze zastanawiam się co zjem na dany posiłek i nie podjadam w trakcie dnia. Spróbuje liczyć, jak nie wyjdzie znowu to po prostu będę ucinał. Dzięki
  • Odpowiedz
... nie liczę kalorii, nie działa to u mnie bo za dużo czasu mi zjadało niegdyś i nie lubiłem tego zapisywać na myfitnesspal.


Ustal sobie co będziesz jadł na tydzień do przodu albo chociaż na 2-3 dni i z głowy. Jak zdarzy ci się coś zjeść czego nie było w planach to dodaj to do dziennego jedzenia a wyrzuć coś innego. To jest bardzo proste.
  • Odpowiedz