Wpis z mikrobloga

Dzięki #pis - 10gr podatku, przy rosnącej cenie ropy to był zajebisty ruch.. a nie przepraszam to nie podatek - to opłata! A więc nie podatek! Wspaniała partia, super partia. Paliwo po 5.20 a mogłoby być po 5.10. Na pełnym baku to tylko 4,5zł ale takich baków jest w ciągu roku kilkanaście i 100zł w skali roku lekko się uzbiera. Jestem oburzony. Nie zagłosuję na tę partię. Tylko mi zabierają pieniądze - na paliwo, na 500+ dla patologii. Złodzieje. Cholera wie, czy nie gorsi od PO.

#oswiadczenie #polityka
  • 20
@Czarny_Klakier: Tak ale wtedy ludzie, którzy na prawdę chcą pracować i mogą się rozwinąć i coś osiągnąć (lub nie, nie każdy może robić karierę) będą walczyć o miejsce z tymi, którzy nie chcą ale muszą (i są niewydajni i nieambitni).
@cozadauny: PO i Nowoczesna nie mają nic do zaoferowania, ich jedyne motto to "obalić pis" i żadnego planu na to co potem. Ich czas już minął. Ja nie oddam na nich głosu. Szukam czegoś innego - Kukiz mi nie pasuje do końca, Korwin to wiadomo <4%, lewaki no to .. lewaki.
A się z Tusku śmiali, jak powiedział, że po wyborach może być i po 7

tylko wtedy ropa była po >100USD ale to wina tuska


@krytyk__wartosciujacy: i dobrze że się oburzali i śmiali, liczy się podejście tej kreatury, że ma na ludzi wywalone i mogą zdechnąć

Chciałbym, żeby ludzie hejtujac PIS nie zwracali się automatycznie ku PO, bo to tacy sami oszuści i złodzieje
@dzek: a widzisz.. tusku przynajmniej przed wyborami się starał.. pamiętam jak przez wiele tygodni na mojej stacji wisiało 5,99 żeby magicznej bariery nie przekroczyć. Po prostu na mizernych prowizjach jechali, bo dostali taki przykaz z centrali, "Gurwa 7 zł" było chamskie, ale nie oszukujmy się - cena w znacznej większości spowodowana była cenami światowymi i kursem walut.
I to było również szczere, bo nie oszukujmy się - opowiadanie o obniżce akcyzy