Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, pomozcie.

Kupilem przed chwila calkiem zgrabny i tani komputer Lenovo Yoga 530, akurat takiego potrzebowalem.

Niestety dosc sporym problemem jest "plywajacy" wyswietlacz w dolnych krawedziach.

Odniescie sie do tego w kontekscie przyszlego uzytkowania / oddania do sklepu

Wyswietlacz tak sie zachowuje nawet jak delikatnie przesune komputer. O Jezu jak mnie to #!$%@?.

#komputery #technologia #pomocy
hazadSK - Hej Mirki, pomozcie.

Kupilem przed chwila calkiem zgrabny i tani kompute...

źródło: comment_d92b99a5Kxl8giHvrJ7ZJkEZTu0hu4HL.jpg

Pobierz
  • 9
@hazadSK też zastanawiałem się nad kupnem lenovo, wybór padł jednak na Asusa. Jednym z powodow były (w opiniach użytkowników) właśnie takie problemy z ekranem, nie chcę cię martwić ale ten typ po prostu tak chyba ma...
@hazadSK: Oczywiście sie z Tobą zgadzam, że ThinkPad'y to doskonałe laptopy warte swojej ceny, ale z tego co widze to model OP'ki i ten, o którym piszę to modele budżetowe - wiadomo biedny dwa razy płaci.
@hazadSK: Lepiej to zareklamuj. Miałem takowe "pływanie" w swoim tablecie i jest to właśnie spowodowane naciskiem na matrycę. W moim przypadku w późniejszym czasie zaowocowało uszkodzeniem matrycy czyli widocznymi duszkami. Czyli gdzie tło białe tam było jaśniejsze od pozostałych pikseli. #!$%@?ące jak cholera.