Wpis z mikrobloga

@lolek32: raczej trudno to wyjaśnić na jednym filmiku ( ͡° ͜ʖ ͡°). Prostymi słowami: jesteśmy symulatorem ruchu kolejowego w Polsce (multiplayer!). Podczas gry możesz wcielić się w rolę mechanika lub dyżurnego ruchu. Do dyspozycji w trybie mechanika jest dostępnych kilkanaście modeli pojazdów i wagonów. Dyżurny kieruje ruchem składów na swojej scenerii. Scenerie to wycinki realnych tras kolejowych w Polsce lub fikcyjne trasy zbudowane w naszym edytorze.
  • Odpowiedz
@TrainDriver2: ciekawie na pewno ogarnę. aby ciekawi mnie jedno bo macie te scenerie czyli jak mam rozumieć stacje. czyli jak bym jechał długą trasę to co chwile preszkakuje z sceneri na scenerie czy to po prostu są małe mapy z kilkoma stacjami na których rozgrywa się mp czy to jest liczba tak jakby map połączonych w jedno
  • Odpowiedz
@lolek32 Scenerie są zróżnicowane, od prostych posterunków odgałęźnych przez stacje osobowe po duże stacje węzłowe z grupami towarowymi. Na początku gry dyżurny ruchu układa dla Ciebie rozkład jazdy z dostępnych w tym momencie scenerii i wtedy zaczynasz jazdę.
  • Odpowiedz
e osobowe po duże stacje węzłowe z grupami towarowymi. Na początku gry dyżurny ruchu układa dla Ciebie rozkład jazdy z dostępnyc


@TrainDriver2: i z jednej z stacji przejeżdżam na drugą itd w ten sposób? jeśli tak to bardzo fajnie to rozwiązaliście
  • Odpowiedz
@TrainDriver2: dobra już neiważne zadziałało. jeszcze mam pytanie czy tak na pół ogarniając jak sie wpakuje na multi to są jakieś konsekwencje czy raczej wyrozumiałość jeśli chce współpracować. czy zaraz ban bo gdzieś świateł nie mam czy coś w tym stylu
  • Odpowiedz