Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mireczki jaki telefon do 2000 zł? W razie jak warto to mogę coś minimalnie dołożyć. Najlepiej do kupienia z Polski, nie chce mi się bawić w Chiny z rzeczami droższymi niż 100 zł.
Najlepiej Xiaomi lub OnePlus.

No i kupować teraz, czy jak mi się nie spieszy to czekać na jakieś BlackFriday czy coś?

PS. Nie potrzebuję NFC, ale duża ilość ramu, czy USB C mile widziane. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#telefony #smartfon #android #xiaomi #oneplus
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kankosek: osobiście braku Jacka nie zdzierżę, nie mam żadnych słuchawek pod BT, a regularnie czegoś na nich słucham, więc nie widzi mi się wydawać kolejnych milionów na trzecią dobra parę BT.
Zapomniałem w sumie to zaznaczyć.
  • Odpowiedz
@szybkaszyba: Wiem jak było z moim Redmi 4X. Dość, że VAT #!$%@? to jeszcze czekania 60 dni... to już wole dopłacić trochę więcej i mieć od razu. Chyba, że faktycznie by się opłacało. W przypadku 4X wyszedłem na równo + stracony czas.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lyman11: wolę "przepłacić" i mieć gwarancję na miejscu. Poza tym jak przypadkiem wpadnie cło, podatek, czy co tam jeszcze, to i tak prawie na jedno wyjdzie. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@szybkaszyba: No to źle robisz bo robisz spór na PayPalu i załatwiasz sprawę bez problemu od razu. I piszemy o zamówieniach online a nie sklepach na miejscu więcej nie mieszaj.
  • Odpowiedz