Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mireczki jaki telefon do 2000 zł? W razie jak warto to mogę coś minimalnie dołożyć. Najlepiej do kupienia z Polski, nie chce mi się bawić w Chiny z rzeczami droższymi niż 100 zł.
Najlepiej Xiaomi lub OnePlus.

No i kupować teraz, czy jak mi się nie spieszy to czekać na jakieś BlackFriday czy coś?

PS. Nie potrzebuję NFC, ale duża ilość ramu, czy USB C mile widziane. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#telefony #smartfon #android #xiaomi #oneplus
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Thunderlane: może i zabytków, ale po prostu przejechałem się na wszystkich trzech i więcej nie chcę. Poza tym S8 zwyczajnie mi się nie podoba. Poza tym zaokrąglone krawędzie nie są dla mnie, nie pasuje mi to do mojego chwytu telefonu (tak, miałem w łapie więc wiem o czym mówię).
  • Odpowiedz
@Jotu:

Poza tym zaokrąglone nie są dla mnie, nie pasuje mi to do mojego chwytu telefonu (tak, miałem w łapie więc wiem o czym mówię).

I to już jest jakiś argument, rozumiem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jotu no to masz za okolo 2k na allegro one plusa. Sam myslalem o pocohone, ale ponoc dotyk dziala slabo, tragiczny notch, ze powiadomien nie widać i teraz z chin dorwać mozna za tylko 100$ wiecej one plusa więc się chyba skuszę. Chociaż jest ryzyko :/ 2 razy cos z chin brałem i dwa razy byly problemy ( raz vat doszedł, a raz cofneli na granicy)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jotu: daj znać co wybrałeś bo też mam dylemat.
@panami: masz przecież specjalne opcje wysyłek które ograniczają ryzyko VAT. Idzie do kraju w unii, tam przepakowywanie paczki i do nas, więc nie ma już opłat
  • Odpowiedz
@MisiuMisiu: póki co prowadzi u mnie Mi Mix 2 z PL, zwykły nie S czy SE, i OnePlus 6 z Chin.
W Mi Mixie 2 przeszkadza głównie brak jacka, ale że dają przejściówkę w zestawie to przeboleję, a w OnePlus to, że najbardziej opłaca się z Chin. xD
Nadal myślę.
  • Odpowiedz
@MisiuMisiu: wiem, wiem. Miałem nie brać z Chin, ale tą ceną skusił mnie już parę godzin temu. Jakoś przeboleję problematyczną gwarancję.
  • Odpowiedz
@MisiuMisiu: ja nie mogłem czekać, to po pierwsze, a po drugie na BlackFriday polował będę na inne rzeczy, więc żeby nie przekroczyć budżetu to na telefon skusiłem się dziś. Jeśli nic nie jebnie, to nie będę żałował.
  • Odpowiedz