Wpis z mikrobloga

@Wolkow Gówno straszne. Zbiorowisko patologii i złych zachowań. Niszczenie indywidualizmu, gnębienie wszystkich którzy się wyróżniają, a w wielu przypadkach łamanie ich psychiki co może doprowadzić do samobójstw.
  • Odpowiedz
@Wolkow Jak ktoś nie chce być żołnierzem, to go służba obowiązkowa żołnierzem nie zrobi. Może założyć mundur, oporządzenie, hełm, wziąć w ręce karabinek, ale i tak nie będzie żołnierzem.

Moim zdaniem, lepiej mieć zawodową, świetnie zorganizowaną armię na kilkadziesiąt tysięcy, składającą się z żołnierzy, którzy naprawdę czują powołanie, niż milion idiotów, których na siłę wsadzono w mundur. I tak będą zerową siłą w czasie konfliktu.
  • Odpowiedz
@abrakadabra125: Żeby nie było że tylko śmieszkuje. Ja kieruje się słowami Tuwima w tej ważnej kwestii jak obronność:

Gdy znów do murów klajstrem świeżym

Przylepiać zaczną
  • Odpowiedz
@abrakadabra125:

W przeciwnym razie kodeks karny ma na takich gagatków bat


Jaki kodeks karny, wroga? Gdy wróg zaatakuje, wszyscy #!$%@?ą i całe państwo upadnie xD Kto miałby sądzić, skoro wszyscy mieliby i tak zginąć za kraj, który chce ich karać za ratowanie swojego
  • Odpowiedz
@ManiacTeam:

Produkcja mężczyzn a nie #!$%@? w rurkach.


Ale wy jesteście #!$%@? głupi jeżeli w to wierzycie. Wystarczy spojrzeć na Koreę. Takim jak wy marzy się chyba jakaś legendarna rasa aryjska xD.
  • Odpowiedz
@PilariousD miliardy z Syrii XD co ty #!$%@?, matematykę to chyba tylko w telewizji widziałeś bo na pewno nie w szkole. Takie są fakty i nic nadzwyczajnego nie napisałem, nie moja wina że co niektórzy mają problemy z pogodzeniem się z prawdą, bo myslą że sobie tak po prostu wyjadą, za granicą ich przyjmią z otwartymi rękami (bo przecież każdy marzy o przyjęciu 30 mln Polaczków, z których nawet Polska nie
  • Odpowiedz
@ManiacTeam: Trochę żal patrzeć jakie z niektórych ludzi są prymitywy. W ogóle co ma do tego że twoja służba była spoko z tym, że rzekomo służba przerobi "#!$%@?' na "mężczyzn"?
  • Odpowiedz
@Mikka: Przede wszystkim usamodzielnisz się, a nie będziesz siedział u mamusi na garnuszku. Mamusia nie przygotuje obiadku, nie wypierze majteczek i nie poda misia do kołderki. Sam się ogarniesz i życia nauczysz. To jest prymitywne? No ok, lepiej pomalować sobie podkrążone oczy.
  • Odpowiedz
@Wolkow: w sumie obojętne mi to, bo w czasie wojny i tak pierwsze co zrobię to ucieknę, a ten #!$%@?łek mogą nawet zrównać z ziemią.
  • Odpowiedz
@ManiacTeam: Sugerujesz że wszyscy chodzący w rurkach tego nie potrafią? I w jaki sposób się usamodzielnisz? Obowiązkowa służba wojskowa da ci jakiś zawód? Nie słyszałem żeby malowanie sobie oczu przez jakichkolwiek mężczyzn było normalne xD.
  • Odpowiedz
A w wojnie nie walczy się za jakiś "ten kraj" tylko w obronie siebie, kumpli, rodziny, przyjaciół i tych którzy sami obronić się nie mogą. Tu chodzi o ludzi, nie o jakiś kawałek gleby.


@abrakadabra125: Ludzie, ktorzy w to wierza swietnie nadaja sie na mieso armatnie, bo jeszcze beda z siebie dumni, ze bronia ojczyzny xD
  • Odpowiedz