Wpis z mikrobloga

@Krs90: w obrazku chodzi dokładnie o zupełnie coś innego - o ciągłe wtrącanie się w życie kościoła ludzi którzy z kościołem nie mają nic wspólnego. Jakaś patologia interesować się czymś co nie powinno cie interesować , a może jakaś przypadłość psychiczna. Mnie nie interesuje życie gejów i nie poświęcam swojego czasu aby ich atakować w internecie. Teraz rozumiesz przekaz czy jeszcze nie ?
  • Odpowiedz
w obrazku chodzi dokładnie o zupełnie coś innego - o ciągłe wtrącanie się w życie kościoła ludzi którzy z kościołem nie mają nic wspólnego. Jakaś patologia interesować się czymś co nie powinno cie interesować , a może jakaś przypadłość psychiczna. Mnie nie interesuje życie gejów i nie poświęcam swojego czasu aby ich atakować w internecie. Teraz rozumiesz przekaz czy jeszcze nie ?


@sEB-q: Ja nie mam nic wspólnego z kościołem
  • Odpowiedz
@Krs90: @CynicznyMarksista: Z Polską Agencją Kosmiczną też nie macie nic wspólnego a część waszych pieniędzy idzie tam z podatków ( ͡° ͜ʖ ͡°) W ogóle to problem leży w tym wypadku po stronie państwa a nie kościoła więc jak już musicie nienawidzić to chociaż dowiedzcie się kto jest waszym wrogiem
  • Odpowiedz
Z Polską Agencją Kosmiczną też nie macie nic wspólnego a część waszych pieniędzy idzie tam z podatków ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@czlowiek1988: Z Domem Samotnej Matki też nie ale jakoś nie mam problemu że moje podatki tam idą. Wy naprawdę nie widzicie różnicy?
  • Odpowiedz
@czlowiek1988: prymitywne i nietrafione porównania tak bardzo xdddd. Pod naciskami kościoła politycy podejmują konkretne decyzje (zwłaszcza ostatnio) które maja wpływ na wszystkich.

Biskupi nawołują do głosowania na konkretne opcje polityczne żeby mieć swoich w rządzie. Jakbyś mi nie powiedziałeś to bym nie wiedział ze PAK istnieje. Taka delikatna roznica
  • Odpowiedz