Wpis z mikrobloga

Moje spostrzeżenia po pierwszym dniu używania glo, w odniesieniu do iqosa.
TL,DR: BAT musiał coś wymyślić (glo), żeby nie pozostać "w tyle" za PM (iqos), ale nie wyszło im to za dobrze.

- TYLKO 3 i pół minuty działania
- wkłady niedopracowane, około 1cm końcówki z tytoniem w ogóle się nie podgrzewa
- bardzo mało dymu - może pierwsze 2-4 machy jest, potem czuć, że coś ciepłego wciągasz, ale tego nie widać
- z powodu dziurkowanego filtra (pic rel) nie czuć oporu, ja zaklejam te dziurki taśmą, ale tylko w połowie obwodu, żeby poczuć jakąkolwiek moc. Po zaklejeniu wszystkich dziurek nie da rady się zaciągnąć, duży opór i wysoka temperatura to uniemożliwiają
- smak miętowy, jagodowy(?), cytrynowy mocno szczypie w język
- jednoczęściowa budowa glo utrudnia korzystanie podczas ładowania - w zestawie kabel usb ma tylko 50cm, musisz siedzieć przy gniazdku, żeby "palić"
- smaki wkładów: klasyczny - beznamiętny, wyczuwam kakao; mięta - może być, taka nie za ostra; jagoda - mocno miętowa guma winterfresh, piecze w mordzie; cytryna - tani płyn do mycia naczyń z polomarketu.

Moim zdaniem, obecna wersja (2) glo nie spełnia oczekiwań. Iqos w porównaniu z tym systemem to niebo a ziemia porównując odczucia z "palenia". Jak macie więcej pytań to czekam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#glo #iqos #podgrzewajzwykopem #epapierosy
ziemniac - Moje spostrzeżenia po pierwszym dniu używania glo, w odniesieniu do iqosa....

źródło: comment_yNbXYEcUPXJAxkuGyWiUuVbbgb6KsCwy.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@ZlapalemBuchaZajebistegoChleba W poprzednim wpisie pod tagiem podawałem, na stronie glo.pl jest formularz, wypełniasz, dzwoni ktoś i się z Tobą umawia, dostajesz na 7 dni do testów sprzęt i 6 paczek wkładów. Po tych dniach jak się zdecydujesz, możesz kupić za 250zł sprzęt wraz z 10 paczkami. Ale osobiście polecam wypróbować również iqos, podobne zasady
  • Odpowiedz