Wpis z mikrobloga

@ha_nys: U mnie w KujPom to samo, z sąsiadem problem bo jak pali to wali plastikiem i gumą na kilometr - dosłownie. Poszedłem do niego jako że się lubimy i pytam o co chodzi. Pokazuje mi węgiel który już w formie kamienia śmierdział okropnie.
  • Odpowiedz
Pokazuje mi węgiel który już w formie kamienia śmierdział okropnie.


@Cryolite: Pytanie czy to był węgiel czy to jakieś gówno węglopodobne bo też takie cuda idzie kupić pewnie za grosze.
  • Odpowiedz
@sylwke3100: A tu mi właśnie dałeś temat do myślenia, może to było coś węglo-podobnego? Muszę dzisiaj sąsiada podpytać gdzie to kupował ale nie wiem kogo powiadomić że dany skład sprzedaje takie gówno.
  • Odpowiedz
@sylwke3100: Mandat za wykroczenia związane z nieprzestrzeganiem ochrony środowiska to zwykle kwota od 20 do 500 zł. W poważniejszych przypadkach możliwa jest grzywna do 1000 zł lub skierowanie sprawy do sądu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Cryolite Węgiel aż tak nie wali, wiadomo, że ruski i ukraiński węgiel to dno ale nie aż tak. U mnie akurat widać i czuć kiedy palą normalnie a kiedy płoną śmieci...
  • Odpowiedz
@ha_nys: czyli ktoś sobie siedzi cieplutko w aucie albo budynku (nie wiem jaki taki dron ma zasięg) i nagrywa dany dom tak? Jak to działa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

btw. absolutnie dobry pomysł
Fajna jest też ta apka do zgłaszania różnych niedogodności w mieście
  • Odpowiedz
@ha_nys somsiedzie, co za kąfidenctwo, ja se tylko spaliłem stare gumjoki po guwniakah, za małe już a nie będę sprzedawać, bo to za pjontke na targu kupisz. I już na policję czeba dzwonić?

A tak na serio, utylizować takich sąsiadów, albo daj im ten zapaszek na jeden dzień do wąchania w domku. Zmienią zdanie.
  • Odpowiedz
@ha_nys: sąsiad kiedyś palił stare opony i pampersy od dziecka xD Odkąd zmienił piec jest eko wojownikiem, ale nie do końca bo miłości do VAGa w dieslu nic nie jest w stanie zniszczyć
  • Odpowiedz
@ha_nys: a jakie uprawnienia trzeba mieć do tego? (w sensie oprócz latania, do takiej działalności antysmogowej)

( ͡° ͜ʖ ͡°)

bo zawsze mogę wyciągnąć drona z szafy xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@caribbean A powiem Ci, że nie wiem. Nigdy nie interesowałem się tym aż tak bardzo. Myślę, że w necie coś znajdziesz na ten temat. Już w tamtym roku w Kato latali tymi dronami ale wtedy to był program "testowy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz