Wpis z mikrobloga

Wiecie może czy obecnie jest już możliwość płacenia kartą debetową Visa z PKO BP w amazon.de/amazon.co.uk? Ostatnie zakupy jakie robiłem na amzonie miały miejsce jakiś rok temu i niestety, ale debetowa tam nie przechodziła. W innych zagranicznych sklepach nie ma problemu. Działała za to Visa Electron.

#pkobp #amazon #banki
  • 6
@pc386toHD: miałem odblokowany limit, płaciłem bez problemu w innych sklepach. Problem był tylko z amazonem, gdzie dodatkowo dowiadywałem się o nim na późniejszym etapie zamówienia, z uwagi na to, że nie obciążają karty na samym początku tylko przed wysyłką.

Z tego co kojarzę to nie był odosobniony przypadek, sporo osób opisywało problemy z kartą debetową PKO BP. Niestety nie mogę znaleźć aktualnych informacji.
@nstv9 Przepraszamy, że na odpowiedź trzeba było nieco czekać, ale chcieliśmy dokładnie zbadać temat. Generalnie nie powinno być żadnego problemu z płatnością na Amazonie. Być może są jakieś błędy w ustawieniach osobistych, dlatego prosimy o złożenie reklamacji - najlepiej w iPKO, zakładka "Wiadomości". Prosimy dokładnie opisać transakcję, kiedy miała ona miejsce i jaki komunikat się pojawił (w którym momencie). Analityk, który będzie miał dostęp do wszystkich danych, postara się rozwiązać problem.