Wpis z mikrobloga

Siema, do Czego służą te divination cards? Bo. Z tego co wyczytałem to trzeba cały zestaw sprzedac u konkretnego handlarza, aby otrzymać jakiś powiązany z nimi item tak?

Jest jakiś jeszcze crafting poza tym co mam u np. Vagana w hideout? No tam tylko mogę kilka buffow dodać, a unikatowe nie można dodatkowo buffowac. A może jest coś jeszcze tylko mi umknęło
#pathofexile
  • 13
Kart jest bardzo dużo, niestety tych dobrych prędko nie zobaczysz jeśli jesteś nowym graczem. Proponuję i tak je zbierać, licz je jako currency dodatkowe. Każdy master ma swój crafting bench
Niektórzy craftuja rzadkie itemy a ilvl86+ po prostu spamujach na nie chaos orbami liczac że coś z tego będzie. Jednak to zabawa dla bogatych
Siema, do Czego służą te divination cards? Bo. Z tego co wyczytałem to trzeba cały zestaw sprzedac u konkretnego handlarza, aby otrzymać jakiś powiązany z nimi item tak?


@Annaroth: tak, w highgate u tego typa nad checkpointem

Jest jakiś jeszcze crafting poza tym co mam u np. Vagana w hideout? No tam tylko mogę kilka buffow dodać, a unikatowe nie można dodatkowo buffowac. A może jest coś jeszcze tylko mi umknęło
@Annaroth
Navali i tasuni to 2 npce u których te karty się wymienia na różne rzeczy. Masz kartę powiedzmy the Warren- corrupted amulet żółty
Dajesz pełny zestaw Kart, masz zawsze napisane ile kart jest w zestawie, dostajesz item w zamian.
Oczywiście jak już napisałem jak podejdziesz do npca to wybierasz ,,exchange divination card" a nie sell czy cos
@Duze_piwo: dzięki za odpowiedź.

A powiedz mi jeszcze, ponieważ właśnie dobija do 60 lvl, poprzednio jakiś rok temu zatrzymałem się na 67, wtedy też skończyłem fabułę i chciałem zrobić pierwsza mapę, jednak poleglem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Teraz mam znacznie lepszy dps, ale mniejsza.

Pytanie odnośnie map, jak się nadaje im więcej różnych suffiksow, rozumiem że są specjalne iteny odpowiedzialne za to. Czy jest sens aby już
Pytanie odnośnie map, jak się nadaje im więcej różnych suffiksow


@Annaroth: normalnie jak zwykłe itemy - robisz rare'y alchemy orbami i innymi np vaal orbami, do tego masz opcje:
- chisel podnosi quality
- cartographer sekstant, używasz na atlasie i diałają w promieniu na kilka map
- razem z mapą możesz wsadzić vall fragments
Rób mapy w kolejności tierów, bonusy zaliczasz za ukończeni mapy 1-5 magic 6-10 rare 110-15 vaal

Temple