Wpis z mikrobloga

Cześć #windows #windows10
Mam dysk z systemem zmigrowanym z 7 na dziesiątkę. Kupiłem nowy dysk pod system i chciałem na tym samym kluczu który pokazał mi się w programie zainstalować od nowa system. Niestety mimo to że zapewniali że it will work, niestety nie work. Mam aktualnie podpiete oba dyski, oba działają ale ten nowy jest nieaktywowany. system że strony microsoft, jakieś pomysly/doświadczenia? poza kup system za 1.1k pln ofc
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
Bardzo to proste. Ściągasz narzędzie od MS chyba Windows Media Creation Tool, robisz nim image na USB i instalujesz na świeżym dysku i heja. Robiłem tak n razy
  • Odpowiedz
  • 0
@kurkey No i dokładnie tak zrobilem a przy instalacji z USB zapytał mnie o klucz

@levusek1992 chciałem odświeżyć system dlatego wygrywam od nowa. Klucz zmienił się na jakiś uniwersalny do 10 który można znaleźć nawet na forum Microsoftu

@MrAndy podpialem nowy dysk i od początku krzyczał o aktywacje pomimo tego że jest podpięty drugi dysk z zainstalowanym i aktywowanym systemem
  • Odpowiedz
  • 0
@goraceparofki robisz tak że na starym dysku robisz obraz na USB odpinasz stary, wkładasz nowy i instalujesz z USB system. Według mnie nie możesz miec jednocześnie podpiętych dysków z systemem
  • Odpowiedz