Wpis z mikrobloga

@we50ly87dg:

✓ Mam dobry głos więc nadaje się do gadania.

✓Mam kilka pomysłów na audycje, ale to napiszę jak wrócę z pracy (po 17)

✓ Mogę pomóc z montażem.

Z radiem mam doświadczenie przez wykształcenie i hobby - bawiłem się niekomercyjnie tu i ówdzie w radio.
@we50ly87dg: Znam się na muzyce :) Ludzie mnie szybko zauważają, więc powinnam ich przyciągnąć na dobre :>

Chociaż jest jeden wielki minus. Mam beznadziejny internet... Audycje na żywo mogłyby być problemem :/
@we50ly87dg: Nie wyobrażam sobie tego w początkowej fazie w innej formie niż podcastu. W takiej też formie mam nadzieje działać. W innej nie wiem czy bym się tak (i właściwie my wszyscy) od razu odnalazł więc chyba bym podziękował w takim wypadku za współpracę.
@we50ly87dg: tak jak pisałem ją mogę dac swoją muzyczną twórczość do puszczania na antenie. Linki do niej mam w profilu. Zawsze coś by grało międz audycjami ;) no i postaram się jakiś jingiel zrobić.
ja tez trzaskam grafe i jestem programista, wiec jakby trzeba bylo cos machnac to moge dzialac. ja myslalem ze moglbym cos z dnb dzialac, jakas audycja tematyczna bez gadania, tylko muzyczka :)
@we50ly87dg: Audycje blues, southern rock, ponadto mam całkiem dobry głos. Ewentualnie montaż. Inwencje, pomysły. Ewentualnie audycje na temat poprawności języka polskiego - zawsze w cenie :)

Co do formy radia - na początek na pewno podcast.