Wpis z mikrobloga

Potrzebuję domenę do strony domowej/CV/poczty/bloga. Mam dosyć popularne nazwisko i większość z tych, które pierwsze przychodzą mi do głowy są już zajęte. Wybrałem kilka i nie mogę się zdecydować. Może jakieś inne?
Imię ma 4 litery, nazwisko 7.

#domena #domeny #hosting #pytanie #pytaniedoeksperta #mirkopomusz

Która domena najlepsza?

  • inicjał imienia nazwisko .eu 0% (0)
  • inicjał imienia nazwisko .com.pl 0% (0)
  • nazwisko imie .pl 53.3% (8)
  • imie nazwisko .info 0% (0)
  • imie nazwisko .me 6.7% (1)
  • imie nazwisko .net 6.7% (1)
  • inicjał imienia nazwisko .net 0% (0)
  • imie nazwisko .it 26.7% (4)
  • inicjał imienia nazwisko .it 0% (0)
  • inicjał imienia nazwisko .xyz 6.7% (1)

Oddanych głosów: 15

  • 10
@brother_louie: A nie łatwiej i sprytniej klepnąć domenę specyficzna dla twojej branży/ języka jakim się posługujesz? Ja bym brał na przykład programiste #c# z domeną kończąca się na .cs albo Javascipt-owca z .js ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wówczas możesz brać standardowe np: imienazwisko.cs

Inicjałów unikałbym bo kojarzy mi się to z domenami studentów na wydziałach IT pokroju JKowalski
@grubson234567: Można powiedzieć, że dopiero zaczynam karierę. Obecnie pracuję w cpp, takiego rozszerzenia nie ma, no i po co się ograniczać na przyszłość.

A z tymi inicjałami to nie wiem, w różnych wariacjach mojego imienia i nazwiska naliczyłem 3 programistów :P
@grubson234567: no właśnie zależy co będzie chciał osiągnąć, kontakt kojarzy mi się z firmową skrzynką, a imię@nazwisko z prywatnym adresem, ale to jest tylko i wyłącznie moje zdanie, i moje poglądy. Do tego jak będzie miał samo nazwisko to może po rodzinie adresy mailowe sprzedać i jeszcze za domenę mu się wróci;-)
@brother_louie: U mnie musiałem zmodyfikować czasem imie nazwisko na cos w stylu "Imię inicjal drugiego imienia Nazwisko" - i działało w miarę dobrze, a rozbijało już istniejące człony i dodawało unikalności. Domenę na szczęście upolowałem na imienazwisko.pl