Wpis z mikrobloga

Malta - kraj w którym osoby homoseksualne mogą zawierać związki partnerskie, mogą adoptować dzieci, generalnie sielanka dla osób ze środowiska LGBT.
I co robią w 2018r.?
Marsz równości, żeby propagować swoje zaburzenia i choroby, no co za ludzie...

Dlatego nie dajcie sobie wmówić że te marsze równości są do wywalczenia jakiś praw i przywilejów, to jest bezczelna homopropaganda.

Normalny człowiek nie afiszuję się ze swoją seksualnością.
Pomyśleć że dzieci muszą patrzeć na tę patologię.
Brak słów.

#bekazlewactwa #neuropa #lgbt #zboczency
Pobierz ElegancikzPolski - Malta - kraj w którym osoby homoseksualne mogą zawierać związki pa...
źródło: comment_ra38k9J56fzuRJLxaaXfmh3mC1lopAbK.jpg
  • 74
@Metaforzysta Jest zasadnicza różnica między świętowaniem odzyskania niepodległości a ukazywaniem swojej orientacji. Idąc Twoim tokiem myślenia heteroseksualni też mogliby robić marsze w skąpych strojach. Nie mam nic do ludzi o innej orientacji seksualnej, ale nie rozumiem po co robić coś takiego w kraju, w którym mogą brać śluby i mają inne przywileje jak heteroseksualni. Dla mnie wygląda to jako próba pokazania swojej inności, ale po co skoro i tak mają swoje prawa
@ElegancikzPolski:

Takim kosztem, że nie życzę sobie żeby moje dzieci musiały żyć w takim bagnie,


A ja nie życzę sobie widzieć procesji i marszów, pierwsze bo żem niewierzący a drugich bo żygać mi się chcę jak widzę ludzi deklarujących się jako patrioci a idą za rączki z faszystami z Włoch z innych Węgier, i co teraz?? Marsz równości jest taką samą manifestacją poglądów jak wyżej wymienione. Albo maszerują każdy kto chce
Zresztą co to za argument u ciebie, mi nie podobają się marsze lgbt, a


@ElegancikzPolski: a co z argumentami u ciebie? Powinno się zakazać marszów równie i bo nie podobają się TOBIE i TOBIE kojarzą się z gównem oraz uważasz homoseksualizm seks zboczenie chociaż nie uważa tak żaden psycholog czy psychiatra?
@Metaforzysta

A po co są marsze niepodległości, mimo że jesteśmy niepodlegli?

Nie mam zielonego pojęcia po co istnieje ten marsz xD. Też bym chciał żeby mi ktoś wyjaśnił.