Wpis z mikrobloga

@beaver może tak może nie, jak już masz taki sprzęt to lepiej kupić oryginał bo wydasz 200 zł a potem twój Mac ci powie żebyś wpięla oryginalną ładowarkę
  • Odpowiedz
  • 4
@TwojStaryToKorniszon: w 2014 za macbooka Air w salonie dałam trochę powyżej 3k. Po 4 latach wciąż dziala jak na początku, zero zwiech, jestem zadowolona. Czy mam poczucie, ze przepłaciłam? Nie :) dziękuję za uwagę
  • Odpowiedz
  • 0
@kubica941: poparte doświadczeniem? Zastanawia mnie po prostu ta różnica w cenie, sprzedawcy chyba tez nie mogą sobie sprzedawać zamienników jako oryginały, bo maja taka ochotę, prawda?
  • Odpowiedz
  • 0
@R0el: No niestety, przed macbookiem miałam toshibę kupioną za tę sama cenę - rozsypała się na amen po 3,5 roku, a od momentu upływu dwoch lat od daty zakupu nie dało się z niej korzystać bez uszczerbku na zdrowiu psychicznym.
  • Odpowiedz
  • 0
@Inkwizycja: chodzi ci o idream, iSpot czy inne tego typu? Jakim prawem w ogole firmy mogą tytułowac swoje aukcje słowem ‚oryginal’, skoro zasilacze nim nie są?
hej @SwiatBaterii, u was tez nie warto z tego powodu kupować? :(
  • Odpowiedz
  • 0
@beaver no to ja nie wiem jak ty to robisz xD w lapku mojej mamy, który był zadbany i traktowany z szacunkiem po 6latach nadal wszystko śmiga jak w nowości (wymienione zostały jedynie je klawisze bo się zaczęły ścierać) . Wystarczy dbać o niego jak i o system. I wiesz co? skoro cię stać na Appla produkty to i powinno cię stać na oryginalne części, jest hejt na ludzi co kupują samochody
  • Odpowiedz
@beaver: resellerzy jak iSpot, cortland, media etc czesto maja towar taniej. To normalne. Sklep Apple raczej nie robi promocji ;) szukaj w idream do mojego starego mbp pro płaciłem na promocji 199 za oryginał :)
  • Odpowiedz
@notedeagle: Nie mówię że używam a że miłem okazję sprawdzić kable, które nie działały na 5s, na 7 po kilku latach działają i nie ma durnego napisu o braku certyfikatu. Oczywiście polecam dobre zamienniki jeśli z jakiejś przyczyny nie może być oryginału. A jeśli chodzi o laptopy, nie znam żadnego dobrego zamiennika zasilacza do maka.
  • Odpowiedz
@beaver: Jeśli chodzi o nasze ładowarki do MacBooków, absolutnie nie mówimy, że są produktami tworzonymi przez Apple. Są to produkty marki Green Cell, jednak ich parametry są idealnie dopasowane do konkretnych modeli MacBooków. Jeszcze nie słyszałem, żeby komuś się rozleciały "po 15 dniach". Dajemy na nie 24 miesiące gwarancji :)
  • Odpowiedz
ja u siebie w Air 13,3" mam i baterię i zasilacz od Green Cell. W 100% polecam. Bateria pracuje jak oryginalna w nowym kompie. Zasilacz jest rozpoznawany bez żadnego problemu.
  • Odpowiedz