Wpis z mikrobloga

Odczuwasz niezadowolenie ze swojej obecnej pracy? A może masz trudności ze znalezieniem stałego zatrudnienia? Mamy proste, dostępne dla każdego rozwiązanie: wyślij CV do premiera Morawieckiego!

"Ma jakąś fundację, stowarzyszenie albo firmę? Zapytajcie go tak po cichu. Ja bym spróbował tak bardziej jednorazowo. Pięć dych czy siedem, czy stówkę mu damy na jakieś badania czy na coś. (...) Dajcie mi pełne dossier. Pomyślę i jednorazowo będę mu mógł na pewno coś sprokurować" – Mateusz Morawiecki o wsparciu dla Aleksandra Grada.

Premier Mateusz Morawiecki ma potwierdzone taśmami doświadczenie w załatwianiu dobrze płatnej pracy dla członków elit polityczno-biznesowych. Nikogo nie zostawia na lodzie. 100% profesjonalizmu w działaniu.

Ryszard CZARNECKI: On oczywiście mówi, że chciałby więcej zarabiać, że...
Mateusz MORAWIECKI: To to jeszcze rozumiem.
CZARNECKI: ...coś innego robić. Ale wiesz jednak nie, jednak nie.
MORAWIECKI: Wiesz co, bo ostatnie pół zdania, które powiedziałeś, jak on mówi, coś innego by chciałby robić, to jest od razu punkt zaczepienia dla tych ludzi – to niech pan sobie idzie, panie Przemku, robi coś innego w takim razie.
CZARNECKI: Słuchaj, bardzo chciał pracować. (...)
MORAWIECKI. Dobrze, dobrze. Trzymaj się, pozdrawiam, na razie, dziękuję, cześć.
CZARNECKI: Pa, pa, cześć, dziękuje.
Zbigniew JAGIEŁŁO: Moja córka też by chciała pracować. Robić to, co się chce w pracy, i żeby dużo płacili.

Nie czekaj! Wyślij swoje CV już dziś na adres:

Pan Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
al. Ujazdowskie 1/3
00-583 Warszawa
z dopiskiem: "CV i dossier"

Daj sobie szansę na lepszą karierę – może szczęście uśmiechnie się do Ciebie już jutro?

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Link do wydarzenia

#morawiecki #bekazpisu #wydarzenia #praca #pracbaza #polityka #neuropa #4konserwy
Pobierz Tom_Ja - Odczuwasz niezadowolenie ze swojej obecnej pracy? A może masz trudności ze z...
źródło: comment_ka94rcmB9EP9oGlEbOZCLRFiYTizg5lZ.jpg
  • 2