Wpis z mikrobloga

@nbafan1988 miałem kiedyś jakieś kierownicę za 200 czy 300 zł, to nie ma porównania. Bardzo ładnie oddaje nierówności i czy jedziemy w poślizgu itd. Jak kolega niżej wspomniał nie jest to sprzęt co oddaje symulacje, widziałem same pedały za 2500 xD ale do pogrania w forze popołudniu lepiej kupić coś takiego niż jakąś za 300 zł i po paru przejazdach rzucić w kąt
@nbafan1988: Żeby kupić zestaw, który chociaż zbliży cię do symulacji jazdy prawdziwym autem, musiałbyś wydać tyle kasy, że za te same pieniądze bez najmniejszego problemu kupiłbyś sobie prawdziwy samochód.
@nbafan1988: A to już zależy od gry, co tam fajnego oferuje. Ale jedno ci mogę powiedzieć: mówienie, że sprzężenie zwrotne (force feedback) w kierownicy jest realistyczne niemal zawsze jest bzdurą. Może w autach rajdowych coś czuć, ale w jakimkolwiek sprawnym cywilnym pojeździe na kierownicy nie czuć żadnych wibracji (chyba, że jedziesz po kamieniach), o ile nie jest to trzydziestoletni Kamaz z pięcioma milionami kilometrów przebiegu.
coś w stylu:

-Idę do sklepu, kupić Ci chipsy do filmu?

-Nie dzięki, nie chcę, mam marchewki.

5 minuta filmu i już #!$%@?ła pół opakowania Laysów...


@Wycu91:
-robię/kupuję frytki, chcesz też?
-nie
biorę fryty, a ona wpieprzała więcej niż ja ( _)