Wpis z mikrobloga

@WielkaKulturalnaRewolucjaPolska: @cozadauny: @Revmir: @Dambibi: O #!$%@? jaki rak.

Po pierwsze to wy jesteście winni temu, że Korwin nie jest w sejmie, bo przestajecie na niego głosować. A kolejna fala 18-latków zaczyna, więc poparcie utrzymuje się na niezmienionym poziomie. Po drugie z Korwinem macie szansę zagłosować zgodnie ze swoimi poglądami. Bez Korwina takiej szansy już mieć nie będziecie, gdyż żadnej partii wolnościowej bez Korwina po
  • Odpowiedz
zawsze jak czytam od kucy o socjalizmie to kisnę bo oni serio myślą że w tym kraju jest jakiś system socjalny,


@cozadauny: Skoro nie ma to gdzie co roku podziewa się blisko bilion złotych, który ludzie płacą w podatkach do budżetu? Hę?
  • Odpowiedz
@WielkaKulturalnaRewolucjaPolska: "dać wam prawo do broni/wolny dostęp do używek/prawo do posiadania samochodu/etc. to pozabijacie/zniszczycie/rozjedziecie" - bądźmy dorośli. Mówisz o strzelaninach i morderstwach w USA kompletnie nie rozumiejąc tego problem, nie biorąc pod uwagę specyfiki ich społeczeństwa i wielu innych czynników. W Finlandii czy Szwajcarii również masz ogromny dostęp do broni i jakoś nie ma tam fali morderstw z użyciem broni (oczywiście zdarzają się pojedyncze przypadki, ale i w Polsce są
  • Odpowiedz
dziecko... jak pisałem, miałem problemy finansowe, gówno dostałem, pomoc żywieniowa nie starcza nawet na miesiąc by móc iść do pracy, w tym kraju NIC NIE MOŻESZ i nic się w tej kwestii nie zmieniło, dostajesz jakiś gówno zasiłek, ale jak przepracujesz rok z tym że to nie starczy na nic, a jak pójdziesz do pracy to to tracisz, błędne koło, tutaj system socjalny NIE ISTNIEJE, nawet ci wszyscy starzy ludzie co przychodzą
  • Odpowiedz
@cozadauny: Aha czyli państwo bierze miliardy do nieistniejącego systemu i zatrudnia tysiące urzędników, którzy działają w nieistniejącym systemie. Wszystko się zgadza. Radzę zgłosić się do psychiatry.
  • Odpowiedz