Wpis z mikrobloga

  • 1
Ja pierdziu mirki boli mnie lewa zatoka dolna tak ze az zeby mnie bola.. pierwszy raz tak mam. Walcze z katarem od poniedzialku i juz prawie minal a teraz zaczela bolec mnie zatoka.. ktos ma jakies rady jak sie pozbyc tego ? Albo zmniejszyc bol. Wiem ze nie ktorzy czesto tak maja i wiedza co i jak a ja jestem w tym temacie zielony.. #zatoki #choroba #zdrowie #lekarz
  • 7
  • Odpowiedz
@boss69: spray hipertoniczny do nosa. Polecam marimer 100ml, trochę drogi jak na sól, no ale jest sterylny. Dziwne że tylko jedna zatoka, może problem zaczął się od zęba?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@psi-nos wlasnie taki zakosilem siostrze :D Watpie zeby od zeba bo nigdy mnie zeby z lewej strony nie bolaly choc to nigdy nie wiadomo. Teraz juz przechodzi ale i tak w jakis dziwny sposob czuje zeby od lewej jedynki w lewo. Jak by byly sluchniete dziasla ale to nie do konca to.
  • Odpowiedz
@boss69: korzenie zębów są zaraz obok ściany zatoki, ale ja miałem często zapalenia zatok, dość mocny ból zatoki szczękowej (o której mówisz), ale na zęby nigdy jakoś mocno nie promieniował ból. No ale u każdego może być inaczej.
W związku z tym że masz to jednostronnie, ja na twoim miejscu bym się przeszedł do lekarza jak się nie poprawi w dzień-dwa.
  • Odpowiedz